Neděle, 28. Listopad , 2021

Tag Archives: laky na nehty

E.Mi představuje sváteční limitovanou kolekci laků RICHES

E.Mi představuje vánoční a novoroční limitovanou kolekci RICHES luxusních odstínů se třpytem. E.MiLac – nejnovější módní odstíny vhodné pro vánoční a novoročními svátky, jejich ideální textura pokryje nehet v jedné vrstvě. Odstín Sapphire je sytě zelený odstín s jiskřivým třpytem, odstín Fire Opal je sytě červený odstín s třpytem. Moonstone je ušlechtilý poloprůhledný bílý odstín s jemnými třpytivými částečkami, Royal Onyx je černý odstín s jiskřivým zlatým třpytem, který připomíná těžko ... Více »

E.Mi představuje zdobení nehtů a barevné laky jako tip na Halloweenskou manikúru

Co nevidět budeme slavit Halloween. Někteří jej milují, jiní jej zatracují jako americký komerční svátek. Keltové ale byli první, kdo Halloween slavili a až od nich se dostal na americký kontinent, a my, jak jistě všichni víme, máme keltské předky. Ať už Halloween slavíte, nebo ne, můžete si vyzdobit nehty v Halloweenském stylu. Hodit se vám budou podzimně laděné laky ... Více »

S jakými kosmetickými novinkami se můžeme letos setkat

Každý rok výrobci kosmetiky přichází na trh s novinkami, u kterých slibují zázračné metody a chtějí nás nalákat na opravdu skvělé věci, které nás udělají déle krásnějšími a dokonalejšími. S jakými novinkami k nám přichází letos? Výrobci mnohem více myslí na citlivou pleť, a proto na trh přicházejí s větším množstvím produktů, které jsou určené právě tomuto typu. Uvědomují si fakt, že žen s citlivou ... Více »

Scroll To Top