Čtvrtek, 22. února , 2024

Proč ženy berou kolegy jako milence

Vztah na pracovišti je celkem běžný a dost často k němu dochází. Důvod, proč si najdeme na pracovišti partnera, nebo jen milence je naprosto jednoduchý. Mnohdy totiž máme příležitost být si s kolegou mnohem blíž, než s partnerem doma. Jsme spolu delší dobu a jsme spolu každý den.

Někdy máme pocit, že nám doma něco chybí a snažíme se to najít někde jinde a kde jinde to najít, než právě na pracovišti. Proč ženy berou kolegy jako milence? Protože spolu řeší spousty pracovních věcí a samozřejmě i ty osobní věci někdy přijdou na řadu. Pak můžeme zjistit, že je nám kolega mnohem bližší, než se může na první pohled zdát.

S kolegou si prostě můžeme začít rozumět, nebo nás může začít přitahovat a to je první krok a důvod k tomu, skončit s ním v posteli. Je to skutečně tak. Najednou pocítíme, že je nám kolega dosti blízký a že od něj můžeme čekat víc, než jen vztah pracovní a v tom momentě to začneme řešit.

Touha bývá silnější a tak není ničím neobvyklým, že s kolegou skončíme v posteli. Doma ale máme svou rodinu a své děti a na tom nechceme nic měnit a tak náš spolupracovník, zůstává pouze našim milencem. Do práce se pak těšíme mnohem více, než v době, kdy jsme byli pouze kolegové.

Těšíme se na jiskření a na vše, co je s tím spojené. Je to pro nás dobrý důvod, proč se těšit do práce. To, že jsme v práci rádi, jistě ocení náš šéf a také se mu bude líbit to, že nenamítáme nic proti přesčasům, ale naopak je vyhledáváme, za to pak bude šéf jedině rád.

Proto nám vlastně vztah s kolegou velmi svědčí a rozhodně je to i přínos do našeho zaměstnání, pokud však něco kvůli kolegovi neflákáme a svou práci si svědomitě děláme dál tak, jak je po nás žádáno. Měli bychom být ale opatrní, aby si někdo něčeho nevšiml a nepodezíral nás ze vztahu, který musí zůstat utajen, protože máme svůj život a svou rodinu doma.

Comments are closed.

Scroll To Top