Středa, 24. dubna , 2024

Nevěra je velmi častý jev

Nevěra tu byla, je a bude. Jedná se skutečně o velmi častý jev, který se vyskytuje u každého čtvrtého vztahu, což rozhodně není málo. Lidé se dávají dohromady a rozcházejí se a to proto, že jim do života vstoupe někdo jiný, nebo že přišli na to, že je partner podvádí. Toto jsou nejčastější důvody toho všeho, proč od sebe dva partneři odcházejí.

Jak se tomu ale bránit?

Existuje něco, co tomu všemu může zabránit proto, aby nevěra nevznikala? Jistě nějaká záchrana existuje. Můžeme si tu říct, co by to mělo být. Abyste si nezevšedněli, buďte spolu s partnerem méně.  Buďte si vzácnější.

Pokud spolu nebudete trávit až tolik času, určitě si budete časem mnohem vzácnější a budete se na sebe i více těšit. Velmi důležité je také to, abyste si pak měli o čem povídat. Pokud jsou spolu dva lidé ve vztahu, kdy si spolu nemají co říci, tak je to vždy špatně. Musíte si spolu umět užít chvilky a nikoliv je spolu promlčet a pronudit.

Pokud chcete, aby se vám partner líbil, tak jej sledujte při něčem, co ho baví. Vypadá při tom jistě velmi spokojeně a to se odráží i na jeho vzhledu. Berte jeho kamarády i jako svoje a ve společnosti se s nimi bavte jako se svými kamarády, které máte ráda. Stanete se oblíbená v kolektivu a vězte, že kamarádi mají na vašeho muže ohromný vliv.

Buďte doma v pohodě a snažte se neprudit u každé maličkosti. Pokud máte sex po delší době nudný, zajděte si spolu do obchodu s erotickým zbožím a nakupte si něco zajímavého, co vám váš sexuální život zpestří a obohatí. Pokud vám to bude klapat v posteli, tak máte vyhráno. Jedině tímto způsobem si muže udržíte a zajistíte si to, že vám nebude nevěrný.

Pokud doma bude mít vše, co potřebuje, nebude to hledat jinde. To je asi stará věc, jenže si jí velmi málo uvědomujeme a pak se jen divíme. Musíte se umět svému muži líbit, i když jste spolu delší dobu. Nesmíte mu zevšednět a tak si občas změňte účes, nebo barvu vlasů, abyste vypadala zajímavěji a zase trochu jinak.

Comments are closed.

Scroll To Top