Úterý, 23. dubna , 2024

Kosmetické triky, které vám změní život

Dokonalé kontury vaší tváře, kreativní inovace na vašich nehtech, vlasy, které jsou plné ale ne kudrnaté těmi známými jednoduchými triky.

Použijte rtěnku jako tvářenky

Každý klíčový vizážista ukazuje, jak si vypomáhá rtěnkou na místo tvářenky pro přirozený vzhled. Pomoci konečků prstu zahřejete a nanesete na tváře ve tvaru jablka smícháním dvou jahodových odstínů (např.Raisin rage a Revlon black cherry) směrem k uším. Vaši kůži to tak udělá světlou a svěží.

Použijte krémovou bázi na víčka pro vytvoření jemně kouřových očí

Někteří vizážisti tuhle možnost navrhují jako skvělou alternativu a možnost si vyzkoušet také něco nového. Navrhují aplikovat barvu po celé délce očního víčka. Poté pomocí čistého štětce rozestírat směrem k obočí tak, aby to vypadalo méně intenzivně. Velmi dobrá kosmetika je od značky MAC, která má spoustu odstínu a krém v barvě bronzu pro zvýšení vzhledu.

Udělejte si drdol vytvořený obtočeným a zajištěný z vlasů z vašeho culíku

Nemusíte chodit ke kadeřníkovi pokaždé, když chcete zkusit něco nového na vašich vlasech a přesto to bude vypadat jako byste tam byla. Udělejte si obyčejný culík na zadu v polovině hlavy. Obtáčejte dokola pomocí vašeho palce, až do konce, kde to zajistíte sponkami, ale tak, aby nebyly vidět. Dá vám to alternativu drdolu baleríny, která je pevná a dokonalá a hlavně je to velmi praktické, vypadá to skvěle a můžete to nosit na každou příležitost.

Autor obrázku: Casey Fleser

Použijte šedý odstín stínů na vaše lícní kosti

Někteří slavní vizážisti používají oční stíny na lícní kosti pro modelky a jejich dokonalý, profesionální look. Vzhledem k tomu, že stín je plochý, vypadá opravdu přirozeně a věrohodně jako stín a ne jako bronzer.

Pro přesné aplikování naneste přímo pod lícní kost, ale ujistěte se, že použijete opravdu malé množství, takže to nebude vypadat příliš těžce nebo nedůvěřivě.

Geometrické tvary na nehty jednoduše tak, že kreslíte spoustu svislých a vodorovných čar

Vezměte si opravdu tenký štětec, vložte jej do laku a dělejte náhodné pruhy jak horizontálně tak vertikálně – jen držte rozvrstvení. Je to jeden z nejjednodušších nehtových designů, který však vypadá opravdu těžce.

Comments are closed.

Scroll To Top