Úterý, 30. května , 2023

Dámy, buďte na podzim aktivní

Ženy nejčastěji začínají hubnout se začátkem nového roku. Možná si také pravidelně dáváte předsevzetí. Proč to však odkládat? Začít můžete kdykoliv. Najděte si to správné fitness a pracujte na své postavě.

Podzim v pohybu

Podzim je pro mnohé smutným období. Obvykle je méně sluníčka, trávíme více času doma a celkově se příliš nehýbeme. Nenechte se uvrhnout do nečinnosti a raději si najděte sportovní aktivitu, která vám nejen vlije endorfiny do žil, ale ještě vám pomůže zformovat postavu, případně zhubnout přebytečné kilogramy.

Možná jste se také v létě dopouštěly různých dietních „hříšků“ (grilovačky, party s kalorickými koktejly atd.) a další „nekázeň v jídle“ tu bude za chvíli v podobě vánočních dobrot. Jistě si na nich budete raději pochutnávat s vědomím, že jste předtím na své postavě zapracovaly.

Teď už jen vybrat tu správnou fyzickou aktivitu. Díky mnohým fitness centrům to nebude problém. Kromě klasického posilování nabízí rozmanité cvičení programy (funkční trénink, kondiční trénink, dance mix, dance strenght, body styling, tabata, zumba, bodyforming, power jóga atd.). Navíc budete sportovat uvnitř, takže se nemusíte spoléhat na přízeň počasí.

Vyzkoušejte si efektivní cvičení zdarma

Ještě nevíte, kam budete chodit cvičit, ale už máte jasno v tom, že přítomnost mužů je pro vás nežádoucí? Vyhledejte si dámské fitness v katalogu, který se na ně specializuje. Je jím FitnessŽeny.cz. Najděte si vhodné „fitko“ pro ženy v Praze, Ostravě, Olomouci i dalších městech.

Začněte tím, že se zaregistrujete a získáte bezplatné 7denní členství ve fitness v hodnotě cca 590 Kč. Během tohoto týdne můžete cvičit kdykoliv, jak dlouho budete chtít, a to vše za asistence trenérky. Máte na cvičení málo času? Potěší vás cvičební program, který vám přinese výsledky už po 30 minutách cvičení. Buďte i vy na podzim v pohybu a nebudete si muset dávat na Nový rok obligátní předsevzetí „Začnu hubnout“.

Comments are closed.

Scroll To Top