Pátek, 9. června , 2023

Co se vám vše může stát, při volbě špatného partnera

Že někdy hledáme tak dlouho, až přebereme, je asi jasné a stalo se to nejedné z nás. Člověk si myslí, že konečně našel to, co tolik let hledal, ale skutečnost je pak ve finále úplně jiná. To, že si dva lidé nerozumí, bývá často velkým problémem. Někdy z toho plynou i určitá rizika, která jsou s tím spojená.

Co vám může hrozit, pokud máte vedle sebe toho nesprávného partnera?

Můžete naprosto podlehnout dlouhodobému stresu a ten vás může doprovázet i nějaký čas po rozchodu. Pokud jste vystavena tlaku ze strany partnera, tak to není nikdy dobré a zanechá to na vás následky.

To, že si přestanete věřit, je pak věc další. Můžete totiž vedle sebe mít protějšek, který vám neustále bude říkat, jak jste tlustá/hubená, jak máte špatnou pleť a ošklivé vlasy a že byste se sebou měla něco dělat. Máte pocit, že ať se snažíte sebevíc, tak prostě neuděláte nic, čím byste jej uspokojila a ztrácíte tak sebevědomí. Pokud potom s partnerem nejste, i tak si stále nevěříte a dokonce můžete žít s pocitem, že už pro nikoho nejste tak atraktivní, aby vás mohl milovat. Opak je však pravdou. Kolem vás je prostě muž, který vás uvidí jako princeznu i přes drobné vady, které máte.

Pokud žijete opakovaně s mužem, který vás zklamal, což znamená, že máte za sebou vztahy, které nikam nevedly, pak ztrácíte o ideálním muži iluze a všechny házíte do jednoho pytle. Přitom to však není úplně pravda a typů mužů je velmi mnoho. Váš problém spočívá v tom, že jste bohužel nenarazila na toho pravého, který by za to stál. To, kdo vedle vás je, je velice důležité a pokud s dotyčným mužem nejste šťastná, tak vás to může velmi ovlivnit i při vstupech do dalších vztahů. Problém může být například ten, že se bojíte již zamilovat, nebo dát své city najevo.

Comments are closed.

Scroll To Top