Úterý, 30. května , 2023

Co dělat, když přijdete na nevěru

Možná jste to ani nechtěla vědět, ale najednou jste zjistila, že je vám partner nevěrný a musíte tu celou situaci začít řešit. Určitě jste z toho v rozpacích a nevíte, jak se k celé věci postavit.

Nejednejte unáhleně, ale snažte se nejdřív vychladnout. V unáhlenosti totiž můžete vyřknout věci, kterých byste později mohla litovat. Nechte si vše vysvětlit a řešte také to, o jakou nevěru se jedná. Jestli to byla nevěra jednorázová, kdy prostě partner někam vyrazil a tam takzvaně ujel, nebo jestli šlo o nevěru, která je dlouhodobá. Jednorázová nevěra by se dala ještě tolerovat, i když i to musí být velmi těžké, ale nevěra dlouhodobá, už je docela problém.

Po vychladnutí hlavy si s partnerem sedněte a nechte si od něj vysvětlit to, jak to vlastně vidí a co po vás chce. Jestli chce odejít k milence, nebo zůstat s vámi. Jeho rozhodnutí je pro vás také velmi důležité. Pokud ale zjistíte, že o vás už nestojí, je na čase odejít, i když vás to nejspíše bude velmi bolet a samozřejmě vás to raní. Možnost, že od vás ale partner nebude chtít odejít je tu také a dost možná si začne kvůli všemu tomu, co udělal, sypat popel na hlavu. Teď je pouze na vás, jak se k celé věci postavíte a zda partnerovi dokážete odpustit a dát mu druhou šanci.

Dost možná o odpuštění budete přemýšlet, ale samozřejmě se může stát, že také ne. Budete naštvaná a nebudete toho nevěrníka chtít už ani vidět. Pokud přemýšlíte o odpuštění, zvažte, zda-li to vůbec má cenu a zda-li skutečně víte, že partnerovi opět budete moci věřit, když už vás takto jednou zklamal. S největší pravděpodobností ale důvěřovat budete moci jen těžko. Určitě to pro vás nebude jednoduché a budete nad tím neustále přemýšlet, a proto usuďte, jestli by nebylo nejlepším řešením to, že byste zůstala sama a později si našla někoho nového, s kým byste byla opět šťastná a nabyla důvěry.

Comments are closed.

Scroll To Top