Úterý, 30. května , 2023

Tag Archives: zelenina

Stravujte se RAW!

Pro syrovou nebo také živou stravu se obecně používá odborný výraz převzatý z angličtiny – raw food. V praxi jde ale o alternativní způsob stravování, který se jmenuje vitariánství. O co vlastně jde? Při stravování stylem raw food dochází k co nejšetrnější a nejmenší úpravě potravin před konzumací. Obecným pravidlem je, že teplota při přípravě pokrmů nesmí přesáhnout 45ºC. Běžně se jedná o ... Více »

Skvělá nálož Paleo receptů

Krásný den, dámy, slyšely jste již o Paleo dietě a recepty s ní spojené? Jde o skutečně účinnou dietu, která je nyní hitem v Americe a po celém světě. Nejenže při ní nemusíte hladově, můžete jíst a jídla jsou skuteně skvělá! A hlavně, dieta funguje! Tady je několik chuťkovek do bříšek právě z Paleo diety. Určitě je vyzkoušejt! Zeleninová bomba! ... Více »

Top 5 potravin, které byste měli jíst, než otěhotníte

Připravte řádně své tělo na těhotenství! Vy a váš partner jste mluvili již o tom, že byste spolu chtěli mít dítě, ale ještě se to nestalo. Pokud plánujete otěhotnět během příštích několika měsíců nebo roku, je důležité, abyste si naplánovali a připravili se tak na dlouhou trať těhotenství. Chcete-li se dozvědět více o jednoduchých vylepšeních, které můžete udělat u svého ... Více »

Scroll To Top