Pondělí, 6. února , 2023

Single máma, není žena na odpis

Nejedné ženě, která se stala matkou, se stalo, že z ničeho nic zůstala sama. Single máma to nemá vůbec jednoduché, ale to, že má doma dítě, ještě neznamená, že bude napořád sama. Určitě by si k sobě měla najít partnera, klidně i s dětmi, což ale v její situaci, kdy si jen těžko může někam vyjít a kdy se má možnost seznámit tak maximálně s ostatními maminkami na dětském hřišti, není vůbec snadné.

Jaké tedy má single máma možnosti?

Poměrně nízké, ale i tak šance na seznámení pořád jsou. To že jste zůstala sama a máte dítě, stále ještě neznamená, že jste žena na odpis.

Naopak, jste milující matka a to může také ve spoustě mužů vyvolat zájem.  Zkuste si podat inzerát, kde napíšete, koho hledáte a nějaké informace o vás. Vytřiďte zájemce a s těmi, kteří vás oslovili, se sejděte.

Udělejte si takové malé konkurzní řízení, kde necháte projít do úzkého kola jen dva, nebo maximálně 3 uchazeče a s těmi se sejděte ještě jednou. Pokud si ani tady nevyberete vhodného kandidáta, nezoufejte. Až opět nastoupíte do práce, dostanete nové šance na to, abyste se s někým seznámila. Pokud již v práci jste, tak si občas někam vyrazte s kamarádkou, nebo s kolegyněmi, či kolegy.

Ukažte, že se umíte bavit i o jiných věcech než jen o tom, že vaše dítě ve školce špatně jí, nebo pláče, když jej do školky dáváte. Zapomeňte alespoň na chvíli na to, že jste matka a zavzpomínejte si na časy, kdy jste byla ještě svobodná a své svobody si hojně užívala. Není nic jednoduššího, než se přesunout alespoň myšlenkami o pár let zpět a chvilku se chovat jako dřív. Pokud omládne vaše duše, omládnete i vy. Muži potřebují vědět, že nežijete jen pro své dítě, ale že je ve vašem srdci místo i pro ně. Podle toho se také řiďte.

Ano na prvním místě je jasně vaše dítě, ale stále je ve vašem srdci ještě kousek volného místečka, které by mohl vyplnit někdo jiný.

Comments are closed.

Scroll To Top