Sobota, 13. dubna , 2024

Pojištění odpovědnosti občana za škodu – chraňte sebe i svou rodinu

Pojištění občanské odpovědnosti vás ochrání v případě, že vytvoříte škodu způsobenou činností, která je běžná v občanském životě. Jestliže se rozhodnete pojistit, pojištění se navíc vztahuje na celou vaši rodinu.

Pojištění občanské odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti občana za škodu vám dává jistotu, že v případě vzniku škody či jiné újmy způsobené činností běžného občanského života, pojistitel uhradí vzniklou škodu či újmu na životě, zdraví nebo majetku. Jednat se může o vysklené okno, rozbité zboží v obchodě či třeba srážku na lyžích. Do pojištění je zahrnuta automaticky i vaše rodina, případně lze za příplatek zahrnout také domácí mazlíčky.

Výhody

Takzvaná pojistka na blbost nabízí mnoho výhod, které vám ušetří trápení při případném vzniku škody. Pojištění má celosvětovou platnost, jste tak chráněni i během pobytu v zahraničí. V ceně je odpovědnost za domácí zvířata, ovšem výjimkou jsou psi, koně a hospodářská zvířata. Nabízí se také možnost připojistit odpovědnost chovatele psa či koně za výhodnou cenu. Pojištění je vždy sjednáváno bez spoluúčasti.

Parametry pojištění

Pojištění občanské odpovědnosti lze sjednat v různých variantách dle toho, jaká je pojistná částka. Ta totiž může být 3 miliony, 5 milionů, 7 milionů či až 10 milionů korun. Toto pojištění si můžete sjednat samostatně, ovšem lze ho také výhodně přidat k jiným pojištěním – pojištění majetku, zdravotní pojištění cizinců či pojištění odpovědnosti pilota. Získáte tak výhodnější cenu za více praktických služeb.

Do pojištění se rozhodně vyplatí investovat, jelikož vám v budoucnu může ušetřit mnoho financí. Nehody se totiž stávají každému z nás a je proto dobré se před nimi chránit alespoň tímto způsobem. V jedné ceně získáte ochranu celé své rodiny.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top