Pondělí, 5. června , 2023

Party stan, nebo reklamní stánek? Obojí!

Sháníte vhodné venkovní prostory pro uspořádání večírku? Potřebujete prodejní nebo reklamní stánek? Ve všech případech vám poslouží nůžkový party stan!

Máte v plánu firemní večírek či oslavu pod širým nebem? Pak jistě přemýšlíte, co udělat pro to, aby se na něm všichni zúčastnění bavili. Spolu s vhodnou lokalitou a občerstvením zřejmě zvažujete také možnosti adekvátního zastřešení. Přeci oslavence nenecháte napospas větru a dešti, že? Nůžkový party stan je právě pro tyto případy přímo ideální.

Reklamní stánek

Připravujete účast své firmy na veletrhu, kde budete moci nabídnout své služby či zboží veřejnosti? V tomto případě budete pro změnu potřebovat atraktivní výstavní neboli reklamní stánek, který k vám přiláká nové zákazníky. I jím může být nůžkový stan. Třeba přímo reklamní stan s potiskem na míru, který k vám přiláká nové zákazníky. Takovýto reklamní stánek je mobilní reklamou v pravém slova smyslu.

Prodejní stánek

Máte zboží, které by mělo odbyt na farmářském trhu, jarmarku či řemeslné akci? V tom případě zřejmě poptáváte odolný a atraktivní prodejní stánek. I v tomto případě jste na správné adrese. Pod nůžkovým stanem zkrátka můžete pohodlně prodávat.

Nenáročný na údržbu i manipulaci

Nůžkový stan je lehký, a přitom odolný. Nenáročný na údržbu i manipulaci. Bez jakéhokoliv nářadí, a dokonce i asistence druhé osoby ho snadno a rychle rozložíte i složíte. Ve složeném stavu ho bez problémů složíte do technické místnosti či garáže, kde vám bude zabírat minimum místa. A pořídíte-li si k něm přepravní tašku, budete ho moci bez problémů převážet i v MHD.

Různá konstrukční provedení

Na výběr navíc máte stany různých barev (červená, žlutá, zelená, modrá, černá), konstrukčních provedeních (ocelová, hliníková nebo profihliníkovu) a rozměrů od nejmenšího stanu s rozměrem 2 × 2 metry až po opravdu prostorný stan s rozměrem 3 × 6 metrů. Volba je jasná, nemyslíte?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top