Pátek, 9. června , 2023

Obměňujeme šatník

starý šatník za nový

starý šatník za nový, Autor obrázku: Bahia Notícias

S rostoucím počtem slunečních paprsků a tepla určitě začínáš mít pocit, že musíš vyměnit svůj šatník. Některé věci už je prostě lepší vyhodit, protože to nejlepší už mají za sebou. Tak jdeme na to!

Jako první bys měla ve svém šatníku začít u spodního prádla. Je dobré vyházet veškeré kalhotky a podprsenky, na kterých už je prostě znát, že jsou stokrát prané a ty se stydíš už jen na veřejnost si je obléct. Pro volný čas sáhni po sportovní podprsence, která dá tvým prsům oporu, a budeš se cítit pohodlně. Pořád ale nezapomínej, že je dobré vybírat kousky podle situace.

Právě jsou v kurzu pestrobarevné kalhotky s potisky a širokým lemem. Tyto kalhotky se snadno přizpůsobí různým tvarům postavy. Navíc se v nich budeš cítit velmi pohodlně. Nemusíš se stydět, že by se tvůj přítel takovým kalhotkám smál, spíše mu to bude připadat roztomilé. Co třeba takové kalhotky se slůnětem?

Léto nám pomalu klepe na dveře, a ačkoliv to tak nevypadá, pomalu by si měla začít uvažovat o tom, jaké plavky si letos pořídíš. Letos se vsází především na známé střihy. Zkus si najít ty své! Pokud máš menší poprsí, vybírej mezi vyztuženými košíčky. Pokud máš nějaké to kilo navíc, neboj se jednodílných plavek, které faldíky zakryjí.

Comments are closed.

Scroll To Top