Úterý, 30. května , 2023

Co o vás prozradí vaše spodní prádlo

Možná ani netušíte to, kolik toho o sobě vypovíte jen tím, jaké si na sebe vezmete spodní prádlo. To totiž o vás prozradí mnohem více, než si vůbec můžete myslet. Každá z nás si podvědomě vybírá takové prádlo, jaké nás charakterizuje a možná to ani netušíme.

Kalhotky o nás dokáží prozradit, jestli jsme vášnivé, romantické, nebo křehké. Možná máte ve svém šatníku více druhů kalhotek, ale jedny z nich určitě převažují. Jaké to jsou právě u vás? Jsou to krajkové, saténové, bavlněné, tanga, nebo kalhotky klasické? Určitě i velmi záleží na tom, jakou máte postavu, ale i tak o vás spodn&iacu te; prádlo hodně prozradí.

Klasické kalhotky pravda působí na některé muže nudně a žena, která je nosí je v jejich očích bez fantazie a bez sexappealu. Nosit je ale můžete především proto, že se vám zdají z těch všech kalhotek nejpohodlnější. Pokud ale chcete oslnit, nechte tyto kalhotky v šuplíku.

Kalhotky nohavičkové jsou vhodnější pro silnější ženy a ženy s větším pozadím, kdy z takovýchto tvarů, dokáží vyčarovat naprosto neodolatelné části těla. Nohavičkové kalhotky mají rozhodně svoje kouzlo a určitě jimi očarujete nejednoho muže.

Tanga jsou buď oblíbené, nebo je ženy naprosto nesnášejí. Jsou symbolem necudnosti, odvážnosti a charakterizují ženy, které se neb ojí se odhalit. Někdo však tyto typy kalhotek úplně zavrhuje a odmítá je nosit. Je na každém z nás, co je pro nás přijatelnější a co si na sebe vezeme.

Kalhotky krajkové, jsou pro ženy, které se nebojí sexuálního spojení. Jedná se o kalhotky velmi vyzývavé a v mužích budí jiskření. Naopak kalhotky s obrázkem pak nosí ženy hravé a cudné. Nicméně jsou muži, kterým se toto líbí a přitahuje je to a proto to na své ženě rádi vidí. Důležité je také barevné provedení kalhotek i  to o jejich majitelkách ledasco napoví.

Comments are closed.

Scroll To Top