Pátek, 9. června , 2023

4 značky spodního prádla, které miluje mladá generace


Není vidět, ale záleží na něm mnohem více, než si možná myslíte. V dobře padnoucím prádle se budete cítit mnohem lépe než v laciných kalhotkách z tržnice. Nebude vás tlačit ani řezat – naopak vám „tam dole“ zajistí optimální komfort. Ale které značky jsou momentálně nejvíce trendy v hledáčku mladší generace? Pokud vsadíte na některou z následující pětky, rozhodně si neuděláte ostudu.

1. Calvin Klein

Ikona módního průmyslu Calvin Klein dotáhl minimalismus k dokonalosti. Nehynoucí popularitu mu kromě talentu od Boha zajistily i známé tváře v provokativních reklamních kampaních. Kalhotky Calvin Klein jsou oblíbeným ústředním motivem insta snímků – objevily se v nich například Miranda Kerr, Vanessa Hudgens, Fergie, Rita Ora či Iggy Azalea.

2. Tommy Hilfiger

K nejuznávanějším módním návrhářům bezesporu patří i Tommy Hilfiger. Během své dlouhé kariéry zažil kromě strmého vzestupu i několik pádů. Nikdo mu však neupře, že definoval pojem sportovní elegance. Dámské prádlo Tommy Hilfiger se vyznačuje pohodlným střihem, kvalitními materiály a přijatelnou cenovkou.

3. Ralph Lauren

V souvislosti se značkou Ralph Lauren si fanoušci seriálu Přátelé okamžitě vybaví Jennifer Aniston, která v roli Rachel pracovala pro jeho butik. Prvotinou amerického návrháře bylo tričko reprezentující nezávislost ducha americké aristokracie. Následovaly další produkty včetně spodního prádla, nábytků a vůní. Všechny jsou vysoce kvalitní a stylové.

4. Victoria’s Secret

Se začátkem jedné z nejoblíbenějších značek dámského spodního prádla se váže zajímavá historka. Zakladatel Victoria’s Secret Roy Raymond byl nesvůj při nakupování prádla pro svou ženu a rozhodl se mužům nákup zpříjemnit tak, že založil luxusní obchod specializovaný na daný sortiment. Podnik sice prodal po pouhých pěti letech, ale značka je dodnes synonymem pro luxus a mezi jejími tvářemi se objevují nejznámější modelky. Jména jako Heidi Klum, Eva Herzigová, Naomi Campbell nebo Kendall Jenner nenechají nikoho na pochybách, že jde o skvělou volbu.

Comments are closed.

Scroll To Top