Sobota, 4. Červenec , 2020

Tag Archives: kalhotky

4 značky spodního prádla, které miluje mladá generace

Není vidět, ale záleží na něm mnohem více, než si možná myslíte. V dobře padnoucím prádle se budete cítit mnohem lépe než v laciných kalhotkách z tržnice. Nebude vás tlačit ani řezat – naopak vám „tam dole“ zajistí optimální komfort. Ale které značky jsou momentálně nejvíce trendy v hledáčku mladší generace? Pokud vsadíte na některou z následující pětky, rozhodně si ... Více »

Co o vás prozradí vaše spodní prádlo

Možná ani netušíte to, kolik toho o sobě vypovíte jen tím, jaké si na sebe vezmete spodní prádlo. To totiž o vás prozradí mnohem více, než si vůbec můžete myslet. Každá z nás si podvědomě vybírá takové prádlo, jaké nás charakterizuje a možná to ani netušíme. Kalhotky o nás dokáží prozradit, jestli jsme vášnivé, romantické, nebo křehké. Možná máte ve svém ... Více »

Co o vás prozradí kalhotky?

Kalhotky jsou jednoznačně nedílnou součástí každé ženy. Avšak ne každá žena preferuje stejné spodní prádlo. O tom, jaké kalhotky si žena vybírá, mnohé svědčí, což pomáhá mužům odhalit i některá tajemství. Co může o vás prozradit střih kalhotek? Kalhotky mají několik variancí, aby si mohla v klidu vybrat opravdu každá žena, jelikož každá dává přednost něčemu jinému. Je pravdou, že ... Více »

Scroll To Top