Úterý, 23. dubna , 2024

Kurz vás naučí, jak zabodovat na YouTube

YouTubeři. Pokud patříte do věkové skupiny, kterou tento fenomén minul, nejspíš o nich něco víte aspoň od svých dětí či mladších sourozenců. Drtivá většina dětí ve věku od 10 do 15 let si totiž strašně přeje být jako oni – mít svůj úspěšný kanál, fanoušky a sponzory. A vy jim k tomu můžete pomoct.

Všechny děti, které šílí po YouTuberech, se můžou utlouct po čemkoliv, co s nimi má něco společného. Jen si vzpomeňte na knihu Já, JůTuber nebo ta různá setkání – tzv. Utuberingy. Pokud máte nějakého takového fanatika ve svém okolí, dárek na příští narozeniny, svátek, Vánoce či cokoliv jiného je jasný. Pořiďte mu kurz Jak se stát Youtuberem.

Milovníci vlogů a let’s playů budou nadšení

Mnohé děti se snaží na vlastní pěst natáčet vlogy či let’s playe po vzoru známých tváří z české YouTube scény. Často se o to bohužel pokouší ti, kteří nemají s natáčením a stříháním videa žádné zkušenosti a při mluvení před kamerou se také moc jistě necítí. Měli by projít aspoň základní průpravou, protože kvalita videí jim jednoznačně může pomoci k více divákům.

Soubor základních rad si v kurzu Jak se stát Youtuberem na VímVíc.cz připravila Aneta Růžičková. YouTube nadšenci ji pravděpodobně budou znát jako AnyOli, slečna totiž taky vloguje a má přes 26 000 odběratelů.

Naučí se vyjadřovat a pracovat s videem

I kdyby se nakonec absolvent kurzu známým YouTuberem nestal, z videí si každopádně odnese znalosti, které v životě využije. Každý by se měl naučit vystupovat a vyjadřovat před lidmi a úprava videa se také bude hodit. Milá slečna v kurzu poradí, jak přidávat do videa efekty a titulky, jak jej renderovat.

Přestože vám je být YouTube scéna cizí, někomu v okolí může tento dobře mířený kurz nastartovat úspěšný život. Vždyť kdo ví, kudy vede jeho cesta k vysněné kariéře? Nabyté znalosti se nikdy neztratí, ať už jsou z jakéhokoliv oboru.

Comments are closed.

Scroll To Top