Úterý, 30. května , 2023

Jaké lži slýcháme od mužů

Že nám muži někdy říkají lži, jen aby od nás měli klid, to je asi jasné. Stejně tak jako nám, se občas stane, že nechceme něco dlouze rozebírat a tak raději mlčíme, nebo řekneme nějakou lež. Muži se snaží nám lhát v tom případě, že vědí, že kdyby nám řekli pravdu, tak nám ublíží. Proto nám třeba nikdy nepřiznají, že jsme tlusté, i když se jim v hlavě honí fakt, že bychom mohly trošku zhubnout. Pokud je muž gentleman, nebude o naší váze mluvit a nebude nás na to upozorňovat. Samozřejmě, že jsou i takoví muži, kteří s tím, že mají říct podobnou věc, nemají pražádný problém.

Pokud vám muž tvrdí, že mu nic neříkají erotické časopisy, tak to také nebude nic, co by měla být pravda. Každý muž bez výjimky, se rád podívá na tělo nahé, krásné ženy a říkat si může, co chce. Tak to prostě je. Pokud mu tedy navrhnete, že budete na erotické filmy, nebo porno filmy koukat spolu, uvidíte, jak to velmi rád uvítá a jak se bude rád s vámi koukat. Další ohromná lež mužů je ta, že vám začnou tvrdit, že půjdou s kamarádem na jedno pivo a pak půjdou domů. Ve většině případů si nikdy nedají jen jedno pivo a domů rozhodně nespěchají, ale naopak. Nejraději by v hospodě zůstali co nejdéle.

Pokud od svého muže slýcháte, že je jedinečný a co by za něj jiná žena dala, tak to také nebude až takové, jak on říká. Pokud by za něj jiná žena dala cokoliv, tak proč s ním tedy není? Muži jsou strašně ješitní, a pokud vidí, že se na ně podívala nějaká krásná žena, byť jen nechtěně, tak se jim v hlavě rodí myšlenka, že by je brala všema deseti. Pokud vám muž poděkuje za dobré jídlo, je to spíše fráze, než aby to myslel úplně vážně. Buďte ale ráda, že to udělal, pokud to začne brát jako samozřejmost, tak to není moc dobré. V každém případě je lepší toto gesto, než to, aby si nevšiml ničeho a bral to, že mu uvaříte, jako automatickou věc.

Comments are closed.

Scroll To Top