Úterý, 23. dubna , 2024

Jak přežít den v práci

Samozřejmě, že pro spousty z nás, je mnohem lepší víkend, než pracovní den. O víkendu si odpočineme a v pracovních dnech se na nás valí povinnosti a mnohdy i stres.

Jak si zpříjemnit pracovní den

Začněte pracovní den kávou. Ještě, než začnete pracovat, uvařte si takovou kávu, která pro vás bude vzpruhou a kterou si vychutnáte.

Další věc, která vám udělá dobře, je čerstvá šťáva z grepů a citronu. Bude sice kyselá, ale nabudí vás. Poté popřemýšlejte, co si dnes objednáte k obědu.

Dejte se do práce s tím, že se budete těšit na to, až přijde polední pauza a vy si budete moci dát vytoužený oběd, který jste si objednali.

Pokud ráda uzobáváte něco dobrého u počítače, tak tu mlsku vyměňte za oříšky. Nejsou kalorické a ještě vás uklidní. Budete si moci užít zdravého pochutnání.

Abyste se v práci cítila příjemně, provoňte si vaší pracovní místnost aroma vůní. Buďto si kupte vůni do zásuvky, nebo aromalampičku, do které si budete přidávat vaší oblíbenou vůni a navodíte si tak příjemnou atmosféru, která je taktéž proto, abyste se cítila lépe, velmi důležitá. Vůně, která vám navodí příjemné pocity, je velmi důležitá proto, abyste se uvolnila a necítila napjatě. Stejně tak na vás bude působit i příjemná hudba, kterou máte rádi.

To však není to jediné, co vás může nabudit. Po obědě už směřujte myšlenky k tomu, jak si užijete den po práci a co vše si ještě zařídíte.

Pokud máte něco, co vás baví a nemusí to být nutně zrovna nějaký koníček, ale klidně jen posezení u kávy se svou kamarádkou, tak se s ní domluvte. I kdyby to mělo být pouhých 30 minut, tak to na vás bude působit, jako balzám na duši. Není nic příjemnějšího, když víte, že vypadáte dobře a jdete si někam posedět. Proto se před odchodem z práce hoďte do gala a vyrazte si.

Zapomenete na stres a každodenní starosti a proberte to, co vám bude příjemné.

Comments are closed.

Scroll To Top