Pátek, 9. června , 2023

Rekvalifikační kurzy a další vzdělávání pro každou ženu

Ráda byste rozšířila své znalosti v oblasti školství nebo sociálních služeb a udělala si některý z rekvalifikačních kurzů či se zúčastnila dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků? Nebo vám skončila mateřská dovolená a vy se chystáte zpět do práce, místo u bývalého zaměstnavatele je však dávno plné a vy přemýšlíte, kde začít? Pokud jste v pracovala ve školství či v sociálních službách, nabízí se semináře pořádané vzdělávacím centrem Seduca, díky kterým získáte osvědčení, které vás bude k práci v uvedených oborech opravňovat.

V rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků si můžete vybrat ze širokého množství vzdělávacích akcí. Nabízí se semináře jako jsou motivace pracovníků, stres management, péče o zdraví, komunikační bariéry, poruchy osobnosti, řeč těla v komunikaci se žákem, techniky asertivní komunikace a mnohé další, záleží tedy na tom, jaká oblast vás zajímá. Semináře se pořádají pro pedagogy z jedné vzdělávací instituce, a to v její lokalitě. Trvají 6 – 8 vyučovacích hodin a v případě zájmu o seminář, který se v nabídce Seducy nevyskytuje, lze program připravit a nechat ho akreditovat.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha je akreditován MPSV a je určen všem pracovníkům, kteří přímo pečují o lidi, vykonávají základní nepedagogickou službu nebo další činnosti, které jsou dozorovány sociálním pracovníkem. Kurz probíhá vždy v pátek a v sobotu a čítá 154 hodin složených z teorie, praxe a závěrečné zkoušky. Kromě Prahy ho lze navštěvovat i v Brně, Havlíčkově Brodě, Jeseníku nebo Žďáru nad Sázavou. Na internetových stránkách Seducy je uveden obsah kurzu, pokud vás tedy zaujal, neváhejte se přihlásit přes kontakt uvedený na internetových stránkách www.seduca.cz/kontakt. Udělejte tedy něco pro své vzdělání a rozšiřte si své kompetence a dovednosti. Přihlaste se na rekvalifikační kurz nebo kurz dalšího vzdělávání a získejte osvědčení, se kterým se budete ve své kariéře moci posunout.

Comments are closed.

Scroll To Top