Středa, 4. října , 2023

Dentální radovánky

 

Někdo se zimních radovánek děsí, někdo pohyb na různě nestabilních podložkách a pomůckách na sněhu a ledu naopak zbožňuje.

Sousloví ´dentální radovánky´ ale vnímá ironicky téměř asi každý, ať už v touze po zářném americkém úsměvu svého zubaře ctí a uznává jakkoli. Aniž bychom se dentistů chtěli jakkoli dotknout, na hitparádě obav z lékařů se umisťují pravidelně v TOP 10.

Předmět jejich péče totiž zahrnuje nejen zdraví a funkčnost, ale i krásu, schopnost komunikovat a dobrý pocit. Toho druhého se nám obvykle po odchodu ze zubní ordinace nedostává, i když svou asymetrickou vizáž i artikulační omezenost vnímá obvykle daleko hrůzněji sám pacient než jeho okolí.

Ať už máte svůj úsměv opuchle strnulý bolestí nebo díky umrtvující injekci po zákroku vězte, že otok a bolestivost měkkých tkání vám spolehlivě pomůže řešit velmi šetrný lék Wobenzym na přirozené bázi, který v souladu s doporučením lékařů nasadíte po zákroku s prvním jídlem.

 

wobenzym

 

Přesně vybraný obsah enzymů v léku Wobenzym, obdobných jako jsou enzymy užívané našim vlastním organismem, zaručí nejen méně utrpení a lepší dojem navenek, ale i rychlejší a kvalitnější hojení. Poraněné, oteklé či infikované sliznice jsou díky takto přirozeně zaktivovaným imunitním procesům hojně zásobovány protilátkami a nepříjemný otok a bolest odezní dříve, než bychom si troufli doufat. Více na www.wobenzym.cz.

Comments are closed.

Scroll To Top