Pátek, 2. června , 2023

ArganLive – arganový BIO olej s antioxidačními účinky

Dbáte o své zdraví a chcete si jej uchovat po celý život? V tom případě se jistě zajímáte o doplňky stravy, které napomáhají k tomu, abychom se cítili dobře jak fyzicky, tak psychicky. Vybírat bychom však měli pečlivě, a protože se často nejedná o levné produkty, sáhnout se vyplatí po ověřených a spotřebiteli oceňovaných výživových doplňcích.

Jedním takovým je ArganLive, 100% arganový BIO olej z Maroka. K jeho získání jsou použity plody arganie trnité neboli Arganie spinosy, jež roste v jižní části Maroka v oblasti ekologicky nezávadné.

Šetrné zpracování = maximum účinků

Způsob lisování za studena, který je používán dle dávných tradic, si arganový olej zachovává své účinné látky a vlastnosti. Mezi ně patří antioxidační účinky, které podporují ochranu buněk před negativním vlivem volných radikálů. ArganLive je vyráběn z arganie trnité, která se právem pyšní ekologickým certifikátem ECOCERT.

Doporučené dávkování a složení výrobku

Složení je čistě přírodní, obsahuje 100% organický nearomatizovaný arganový olej. Užívá se 1 lžička oleje denně.

Tento doplněk stravy je určen dospělým osobám, veganům, vegetariánům, osobám nesnášejícím lepek, nehodí se pro ty, kdo trpí alergií na arganový olej.

Váháte? Přečtěte si recenze!

Jestliže jste ještě stále „na vážkách“ a přemýšlíte, jestli si ArganLive objednat, nahlédněte na recenze a zkušenosti ostatních uživatelů, které najdete ZDE. Kdybychom se podívali na procentuální doporučení zákazníků, jeho nákup vřele doporučuje 95% těch, kteří ho vyzkoušeli.

Kde jej seženete

Obrátit se můžete na internetový obchod prozdravi.cz, kde arganový olej seženete až do konce února nebo do vyprodání zásob se slevou 16%! Stejně tak je možné olej zakoupit v lékárnách, nebo je možné navštívit sídlo společnosti v Ostravě na ulici Hlubinská 1385/12, kde jej můžete zakoupit za platnou MOC, která je shodná s cenami na e-shopu společnosti.

Comments are closed.

Scroll To Top