Pátek, 9. června , 2023

Zbavte se celulitidy nadobro – 2. část

Doplňte svůj jídelníček

Gota kola extrakt byl speciálně zkoumán pro jeho účinky snižující celulitidu a je to jedna z mála bylin, které byly úspěšné v získávání dobrých výsledků. Tento bezkofeinový doplněk má relaxační vlastnosti, takže je výhodné vzít si jednu pilulku před spaním. Gota kola extrakt zlepšuje elasticitu a zahušťuje pokožku, pomáhá minimalizovat vzhled hrbolaté celulitidy. Gota kola extrakt lze nalézt v obchodech se zdravou výživou. Promluvte se svým lékařem, než začnete s jakýmkoliv doplňkem.

Jezte více libové bílkoviny

Vaše pokožka a krevní cévy jsou vyrobeny z bílkovin- pokud není k dispozici dostatek bílkovin, tyto tkáně budou trpět a většina žen prostě nejí dostatek bílkovin pro udržení optimálního zdraví kůže a cév. Mezi příklady libových bílkovin patří kuře (bez kůže), libové hovězí maso, vepřové maso a vejce. Vegetariáni se mohou rozhodnout pro potraviny, jako jsou čočka, hrách, fazole a cizrna.

Vyhněte se nasyceným tukům

Stejně jako uvedení tlaku na žilní a cévní stěny, vedoucí k oběhovým problémům, nasycené tuky jsou velmi kaloricky – husté. Jíst příliš kalorií vede ke stále větším buňkám. Buněčné stěny se snaží udržet svůj tvar a formu celulitidy. Gril nebo parní jídlo dejte do popředí před smažením a zvyšte spotřebu lososa, protože obsahuje mastné kyseliny, jako jsou omega 3 a 6, které pomáhají při slepování buněk.

Změňte způsob sezení

Může to znít divně, ale tak, jak si sednete, to vše může ovlivnit tvar vašich stehen. Sedíte-li na okraji svého sedadla v práci, místo toho, abyste na něm seděla zcela, může pomoci lepší cirkulaci a zabránit hromadění toxinů.

Kávová sedlina

Nahromadění toxinů v těle může ovlivnit dermis a přispívat k tvorbě celulitidy, což je důvod, proč není pití kávy doporučováno, pokud se snažíte v boji proti celulitidě. Kofein v kávě pomáhá, pokud se používá jako peeling. Chyťte hrst mokrých kávových granulí, energeticky vmasírujte do dolíčků kůže dvakrát týdně. Pokud je vám to příjemné postupně opakujte po dobu dvou týdnů, abyste skutečně viděly výsledky.

Comments are closed.

Scroll To Top