Středa, 4. října , 2023

Zažijte spolu romantiku v balónu

 

Přemýšlíte, čím obdarujete svou drahou polovičku? Pokud máte dojem, že všechno má, a nic vás vůbec nenapadá, dohodněte se na společném dárku. Pořiďte si něco, co si užijete společně – třeba wellness víkendový pobyt nebo ještě něco více nezapomenutelného. A co by to mělo být? Třeba letecký zážitek!

Když už si dáte nějaký nehmotný dárek, měl by stát za to, abyste na něj mohli vzpomínat po celý život. Může to být něco absolutně šíleného, pokud si troufnete. Máme pro vás pár tipů.

Ve dvou ten adrenalin zvládnete

Co kdybyste se společně proletěli vrtulníkem? Nebo vás láká něco ještě méně obvyklého? Pak si zkuste řídit letadlo. V simulátoru se dají zažít i katastrofické chvíle v bouři a s nedostatkem paliva. Velmi hezkým zážitkem je také skok padákem.

V oblacích zažijete i romantiku

Pokud oceníte spíš klidnější zábavu, osloví vás letecké zážitky balónem. Můžete mít celý balon pro sebe, takže tam s vámi bude pouze pilot a užijete si romantické chvíle v soukromí. Je jen na vás, zda se budete chtít proletět nad známými místy, nebo neznámým krajem. Co vy víte, třeba tuto ojedinělou příležitost váš drahý využije k žádosti o ruku. Nebyl by první ani poslední, koho napadlo požádat svou lásku o ruku v oblacích.

Letecké zážitky lze realizovat i v zimě

Přemýšlíte, že je hloupé dávat dárek, který nemůžete prožít v zimě? Jste na omylu, protože mnohé z nich lze zažít i v prosinci. Třeba simulátor není vůbec omezen ročním obdobím. Balónem se může létat i během zimních měsíců, pokud je dostatečně hezké počasí. Pohled na zasněženou krajinu je také nádherný a zima vám rozhodně nebude. V balónu je dokonce větší teplo než na zemi, jelikož se topí hořákem a nefouká tam.

Tak dlouho neváhejte a objednejte si letenku do balónu! Dá se objednat se zasláním poštou či pouze e-mailem s tím, že si ji sami vytisknete.

Comments are closed.

Scroll To Top