Pondělí, 22. dubna , 2024

Vyjeďte s dětmi slavit narozeniny do BRuNA

Pamatujete si na své dětské oslavy narozenin? Stačilo upéct dort a pozvat kamarády. Hrály se hry, maminka připravila nějaké dobroty a všichni byli spokojení. Dnešní doba je však jiná a pro nezapomenutelnou oslavu je potřeba udělat trochu víc.

Děti jsou náročné, a pokud je chcete zaujmout, musíte je ohromit něčím velkolepým. Nechte tedy oslavu raději na zkušenějších, kteří mají potřebné vybavení. Co myslíte, že by vaše dítko řeklo na oslavu v zábavním parku? My to víme. Bylo by nadšené.

Všem dětem, které navštíví brněnský zábavní park BRuNO, září očička. Domů odchází příjemně unavené a plné zážitků. A přesně takové pocity v nich zůstávají i po oslavách narozenin v podání personálu zábavního parku. Ten má s pořádáním dětských oslav mnoho zkušeností.

Pozvánka, narozeninová místnost i herní centrum

Se službami zábavního parku BRuNO čeká vaše dítě i jeho hosty narozeninová oslava jak má být. Začíná to tematickými pozvánkami v češtině či angličtině. Poté, co přijdou do parku, se děti přesunou do narozeninové místnosti dle vlastního výběru (princezny, cirkus, les, formule a vesmír). Všechno v salonku je přizpůsobené oslavenci. Čeká ho velkolepá výzdoba a přijde mu popřát sám čáp Bruno.

Pak záleží na tom, jaký narozeninový balíček si zvolíte. Může se pokračovat diskotékou, autodromem či lodičkami. V případě verze s animátorem je celá oslava fotografována a animátor se dětem po celou dobu věnuje.

Zábava pro rodiče

Pro vás na straně rodiče je to také výhodné. Nemáte žádné starosti se zařizováním, stačí děti do BRuNA přivézt. V průběhu oslavy máte dvě možnosti. Buď je tam necháte a odjedete si něco zařizovat, nebo setrváte a dáte si kávu či výborné jídlo v místní restauraci. Restaurace Brno – Slatina s názvem Hnízdo je oblíbená nejen mezi návštěvníky zábavního parku. Navštívit ji může kdokoliv.

Dopřejte svému dítěti nezapomenutelný zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat. O narozeninách si to zaslouží.

Comments are closed.

Scroll To Top