Čtvrtek, 29. února , 2024

Stylová koupelna vás nemusí stát jmění

bathroom-2094733_640

Příjemná, útulná koupelna je sen každé ženy. Osušky barevně ladící s ručníky, dávkovač mýdla korespondující s kelímky na zubní kartáčky, to je přece radost pohledět. Vězte, milé dámy, že se nemusíte ani vy ochudit o komfortní domácí lázně.

Koupelnové doplňky zvládnou mnoho

Majitelky panelákové koupelny nemusí propadat zoufalství. Je pravda, že velikost koupelny neovlivníte. Na druhou stranu s koupelnovými doplňky můžete doslova kouzlit a vytvořit příjemný prostor, kde se budete cítit jednoduše báječně.

Základním předpokladem k tomu, aby koupelna působila pěkně, je barevně sladit veškeré doplňky. Vyhoďte klasický tácek na obyčejné mýdlo, které stejně není moc hygienické, a pořiďte si dávkovače mýdla. Jsou praktické, mnohem komfortnější a vypadají velice pěkně. Zvolte je ze stejného materiálu jako kelímky na zubní kartáčky. Vybírat lze z plastu, který je nejen nejlevnější, ale i snadno udržovatelný. Elegantnější variantou jsou pak keramika a sklo. Nejhezčí jsou celé sady různých tvarů.

Osušky, ručníky, žínky

Aby byl dojem dokonalý, sjednoťte i barvu osušek a ručníků. Stejně tak žínky nebo třeba předložka před vanu či sprchový kout mohou korespondovat. Výsledný dojem bude dokonalý. Vyberte jeden dva odstíny, do kterých budete ladit celý prostor, přičemž vezměte v potaz i design obkladaček a dlažby. Nebojte se kontrastů. Jsou-li vaše zdi bílé, popusťte uzdu fantazii. Oživte koupelnu třeba tyrkysovými doplňky.

Náš tip: Raději než obyčejné, zvolte umyvadlo se skříňkou, do které můžete uschovat kosmetiku a čisticí prostředky.

Koupelnový nábytek může být funkční i vkusný

K základním kouskům nábytku do koupelny jistě patří skříňka pod umyvadlo, regály na osušky či čisticí prostředky a závěsná zrcadlová skříňka. Opět je nejlepší pořídit celý set. Nemusíte se omezovat jen na obligátní bílou barvu. Wenge, nebo přímo černá barva působí velice elegantním a luxusním dojmem.

Nakupujte vše na jednom místě

Vybavení nejen do koupelny nemusíte pořizovat v kamenných obchodech. Usnadněte si co nejvíce práci, ušetřete čas i peníze. Internet vám nabízí mnoho příležitostí k nákupu všeho, co potřebujete nebo chcete. Na Inhaus.cz najdete nejen užitečné články, inspiraci a informace o bydlení, ale i e-shop s tak širokou nabídkou zboží, že si vybere skutečně každý.

Comments are closed.

Scroll To Top