Neděle, 3. března , 2024

Venkovní vířivka: zapojte své IQ a vsaďte na IQue

Domácí wellness je snem snad každého z nás. Odpočinout si po příchodu z práce ve vaně plné bublinek, ulevit unaveným svalům po sportovní aktivitě nebo úklidu celého domu… Vyplatí se ale pořizovat vířivku, když těch hezkých, teplých dnů, které se dají trávit venku, není v našich podmínkách zase tolik? Vyplatí. Venkovní vířivky totiž můžete používat celoročně – stačí jen zvolit tu správnou.

Venkovní vířivky s kvalitní trojitou izolací

Nezáleží na tom, zda žijete na jižní Moravě, nebo někde vysoko v horách. Vířivky značky IQue totiž můžete používat po celý rok, nezávisle na počasí. Jedná se o technologicky nejvyspělejší venkovní vířivky s řadou patentovaných technologií a unikátních funkcí, kdy jejich systém trojité termální izolace efektivně reflektuje teplo. Zároveň zabraňuje vzniku tepelných mostů, což výrazně snižuje náklady na provoz – a taktéž prodlužuje životnost elektrických komponent.

JetFlex pro jedinečnou masáž

Venkovní vířivky IQue navíc disponují jedinečným masážním systémem JetFlex, který nabízí výjimečnou flexibilitu díky možnosti prohazování trysek. Vířivky IQue je možné za příplatek doplnit i nadstandardní výbavou, například bublinkovou terapií MicroSilk®, se kterou si dopřejete ještě více kyslíkatých bublinek – jejich působení je na pokožku nejen příjemné, ale zároveň kyslík lépe proniká do kůže a činí ji vláčnější a hebčí. Patentovaná masážní technologie AcuFlex zase stimuluje 22 akupunkturních bodů na chodidlech, a pozitivně tak ovlivňuje lidský organismus.

Pokud zvažujete nákup venkovní vířivky, doporučujeme vám vždy dávat přednost kvalitě a pořídit ji u profesionálních prodejců – vířivky v Praze nabízí například společnost Spahouse, která má letité zkušenosti a poradí vám s výběrem do posledního detailu. V jejich soukromé wellness místnosti si můžete vířivku dokonce vyzkoušet, ať nekupujete takzvaně zajíce v pytli.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top