Neděle, 3. března , 2024

Šaty anebo košile? Nejlépe obojí

Teď jsou dny, kdy ráno dlouho stojíme před skříní a přemýšlíme nad tím, co si máme vlastně obléct.  Přestože je léto, venku je z rána poměrně zima a odpoledne nás některé dny čeká déšť a jiné dny pořádné horko. A tak je nejlepší vzít si oblečení, které je ideální do toho zvláštního počasí.

Klidně v létě, klidně v zimě

Takovým všestranným moderním kouskem, který lze nosit, jak v horkých letních dnech, tak i v zimě, jsou košilové šaty. Samozřejmě, že ke každému ročnímu období patří jiné doplňky a kombinace oblečení i obuvi, ovšem je to kousek, který se velmi dobře ladí. Navíc flanelové či džínové košile jsou vzdušné na léto a teplé na zimu, stejně tak fungují i ony šaty, což je přesně to, co v těchto dnech potřebujete.

Praktické a elegantní, tak hurá do práce

Kromě toho, že jsou šaty velice praktické do každého počasí, tak jsou opravdu elegantní. Všichni vědí, že když se jde do společnosti, tak košile je základem společenského oděvu i vzhledu. A stejně tak je to i v případě šatů. Vzhledem k tomu, že mají knoflíčky a ke krku a krk vám zdobí límeček, tak nelze být sportovní. Sice některé vzory naznačují, že by se v košilových šatech nemohlo jít například na svatbu, avšak do práce jsou perfektním kouskem. Je úplně jedno, zda si oblečete džínovou klasiku anebo dáte přednost klasickým kostkovaným vzorům, stále budete krásně a vkusně oblečení i na důležitá jednání.

Správné doplňky nesmí chybět

Nejlepší na tomto typu šatů je, že je můžete perfektně kombinovat. Klidně si k nim můžete vzít vysoké lodičky a ukázat své štíhlé nohy a stejně tak můžete dát přednost například nízké kožené obuvi. Nic nepokazíte ani páskem. V zimě k nim klidně můžete obléct hrubé punčocháče a stejně budete trendy.  Tyto šaty jsou vhodné pro všechny, protože ať už je sladíte s čímkoliv, téměř vždy to bude vypadat pěkně a nápaditě. A pokud si nejste jistí, zda se barva kostek na šatech hodí k vaší oblíbené kabelce, klidně si můžete koupit i jednobarevné šaty, protože košile není vždy jen kostkovaná či riflová. Výborně vypadají i bílé košilové šaty, ovšem ty se více hodí na léto.  A pokud chcete jednobarevné a přitom na celý rok, tak sáhněte po tmavě modré či tmavě zelené barvě.

Sexy kočička

Mnoho žen mají pocit, že aby byly sexy, tak musí mužům odhalit krásy svého těla, což znamená velice krátké sukně a hluboké výstřihy. Pravdou je, že to muže velice naláká, ale stejně tak budete přitažlivé i v košilových šatech, protože ukážete krásné nohy a vkus. A když budete mít knoflíčky zapnuté až ke krku, tak muže bude lákat knoflíčky odepnout. A odvážné a provokativní ženy si klidně mohou prvních pár knoflíčků odepnout, aby mohly ukázat svou chloubu.

 

Košilové šaty sice působí poměrně usedlé, ovšem je to kousek, který by měla mít každá žena, protože se perfektně hodní na mnoho akcí a zároveň se velice snadno kombinuje.

Comments are closed.

Scroll To Top