Pondělí, 22. dubna , 2024

Nebuďte šedá myš a nechte se rozzářit

Ať už se podíváte na kolekci jakéhokoliv návrháře, tak nikdy nenajdete nudné šedé kousky. Každý jeho oděv má něco, čím se rozzáří a bude viditelný na první pohled. Někdy sice jde jen o černé šaty, ale zářícím aspektem je střih a mnohé jiné.

jill111 / Pixabay

I vaše oblečení může být zajímavý

Není složité vytvořit si takový model, s kterým budete zářit. Prostě jen vyměníte své staré šedé oblečení a koupíte za ně něco krásného a barevného, což nebude problém, protože je moderní být barevné a ve veškerých obchodech se to barvami jen hemží. Pravdou je, že je potřeba také mít trochu cit pro barvy, aby se pak nestalo, že oblečení překombinujete a budete barevná až moc. Velmi zajímavě vypadá i kombinace tmavě modré se žlutou, ale musíte je umět vyvážit.

Co když si nemohu dovolit být barevná?

Pravdou je, že některé ženy mají povolání, kde jsou jisté předpisy na to, jak by se měli oblékat a ty musí dodržovat, takže si nemohou dovolit nosit extravagantní věci a podobně. Avšak i pokud mají předepsán, že součástí jejich oblečení musí být kostýmek či společenské kalhoty a košile, tak lze z něj vytvořit kousek, kterým zazáříte.

Chci oživit kostýmek

Pravdou je, že kostýmky jsou jednolité a ve většině případů nudné a nenápadné. Avšak najdou se i výjimky, které mají třeba zajímavý střih. Ale pokud nenajdete něco, co samo o sobě září, tak tomu musíte pomoci. Kostýmek můžete rozzářit, když jej doplníte barevným šátkem anebo mohutným šperkem. Ačkoliv se vám to zdá jen jako doplněk, tak může váš celkový vzhled rozzářit.

Jen šedé kalhoty a košile?

Další na první pohled nudný model jsou šedé nebo černé kalhoty, ke kterým si oblečete pouze košili. Ale i tento model může být zajímavý a zároveň podle norem. Stačí, když si ke košili a kalhotám pořídíte barevné podpatky a k nim krásnou kabelku ve stejné barvě jako jsou boty. A nestačí, když budou boty s kabelkou pouze béžové, tak nudu nerozbijete.

Barvy, po kterých byste se měli podívat, jestli chcete zazářit, jsou například tmavě zelená, která působí trochu přísně, ale originálně anebo velmi pěkné je i růžová, tyrkysová, takže se nemusíte bát ani výrazných barev, ba naopak sáhněte po pestřejších barvách, abyste zazářili.

Každé roční období má být veselé, ukažte to na svém oblečení

Dovolená je nejoblíbenější čas všech lidí a mnozí si odtud vezou domu mnoho zážitků, ale také fotografie, na kterých byste měli zářit. To lze mnoha způsoby, protože v létě i na podzim si na sebe můžete vzít pestré šaty, ale i kraťasy či sukně, bundičky a svetry. A velmi zajímavě vypadá, pokud si k obyčejnému, jednobarevnému svetru, triku či halence, oblečete právě barevnou sukni. Odvážnější ženy mohou vzít třeba květované vzory, díky kterým určitě zazáříte.

Dbejte i na krásnou obouv. Ta je třšinkou na dortě.

Ženy jste krásné, tak aby vás bylo vidět! – Nechte se rozzářit.

Comments are closed.

Scroll To Top