Úterý, 23. dubna , 2024

Pořiďte si spodní prádlo, které zdůrazní krásu vaší postavy a ve kterém zaručeně odzbrojíte partnera

moje-pradlo.cz

moje-pradlo.cz

Spodní prádlo je důležitá část šatníku, do které bychom měly být ochotny investovat peníze. To správné totiž umí udělat s naší figurou doslova divy! Erotické prádlo zase dopomůže k nezapomenutelným hrátkám, které povzbudí tělo i mysl.

Dokonalá prsa díky správně vybrané podprsence

Ať už máte prsa malá a závidíte ženám, které ty své nemohou zkrotit, nebo jste dostala do vínku naopak až příliš a hned byste brala prsa o něco menší, pro každou ženu je na trhu ta správná a padnoucí podprsenka. Její správný výběr je ale skutečně nelehký!

Menší prsa budou vypadat lépe v důmyslné push-up podprsence. Dopřát si můžete různé ozdůbky, nařasení, materiály, různé druhy ramínek, nebo je úplně vypustit…

Větší prsa potřebují oporu! Proto je důležité zaměřit se na dostatečně pevná a široká ramínka, která nebudou pod tíhou krásy vřezány do ramen, ale prsa budou dostatečně držet.

Naučte se vybírat mezi podprsenkami

Ženy často volí špatnou velikost košíčků. Dokonalý košíček je ten, ze kterého vám prsa nevyjíždí. Skvělou zkouškou může být rychlé zvednutí rukou nad hlavu. Jestliže vám prsa vykouknou zpod košíčku, nebo naopak při spuštění rukou dolů přetékají nad košíčky nebo po jejich stranách, zkoušejte dál!

Důležité je i přizpůsobit si délku ramínek. Prodejce většinou ramínka zkrátí co nejvíce, aby modely nevisely příliš nízko pod ramínkem, na kterém jsou vystavovány.  Také obvod zkoušejte na různých háčcích. Určitě budete překvapena, že se mnohem lépe cítíte, posunete-li zapnutí o jen háček doleva, či doprava.

Přitažlivá budete mnohem více, když nebude podprsenka zařezaná ani do ramen, ani do zad či oblasti žeber.

Nakupování přes internet

Objednávat spodní prádlo můžete i pohodlně přes internet. Tady je dobré čas od času se raději změřit, abyste stále znala své aktuální míry. Využívejte tabulek, které u spodního prádla bývají uvedeny. Každý výrobce může mít značení a míru o něco jinou, než jiný. Nikdy nevolte velikost spodního prádla podle toho, že takové nosíte nejčastěji.

Kalhotky krajkové, lesklé, bavlněné i bezešvé… můžete mít cokoli!

U kalhotek je problém s výběrem mnohem menší. Volit můžete z různých materiálů, různých střihů a také zajímavých vzorů. Je skvělé, že k sobě můžete zkombinovat jinou velikost vrchního a spodního dílu. Je běžné, že útlá žena s menším poprsím má větší zadeček a naopak.

Máte-li potíž s větším bříškem, kupte si kalhotky s vyšším pasem. Nejenže je teď vysoký pas trendy, ale krásně vás zeštíhlí. Můžete si je dát pod šaty, do kalhot, overalu i pod sukni. Díky bohaté nabídce provedení se hodí i jako sexy kousek do postele.

O praktičnosti tohoto tvaru kalhotek svědčí i fakt, že jsou letos IN i spodní díly plavek v tomto provedení.  Schovají nejen bříško, ale i strie vytvořené v podbřišku při těhotenství či nadváze.

moje-pradlo.cz

moje-pradlo.cz

Korzety vám vykouzlí vosí pas

Nesmíme zapomenout na dokonalost samotnou – korzet! Jestli zatím žádný nemáte, určitě si jej pořiďte! A pokud již jeden, dva máte, dopřejte si další. Korzety ženám dokonale pomáhají vytvarovat postavu. Mnohem lépe, než klasické spodní prádlo! Je v nich kus erotiky a svůdnosti.

Velmi žádané jsou i sexy soupravy a doplňky. Díky bohaté nabídce můžete pořídit zajímavé a sexy průsvitné košilky, župánky, kostýmky a mnohé další erotické prádlo.

Pořiďte si i vy nové, padnoucí a sexy spodní prádlo a dopřejte si komfort, pohodlí a radost ze svého těla.

Comments are closed.

Scroll To Top