Pondělí, 22. dubna , 2024

Obuv, která z vás v létě udělá bohyni slunce

Slunečné dny jsou v plném proudu a my řešíme, jaké plavky si pořídit na letní dovolenou, která sukně nebo kraťasy nás dělají štíhlejší a zda si oblékneme top s vyzývavým výstřihem, sportovní boxerské tílko či lehkou halenku, která je prodyšná i v těch nejteplejších dnech.

Co však naše nohy a obuv, abychom se cítily nejen pohodlně, ale také hezky a elegantně, aby boty ladily k tomu, co máme právě na sobě.

Krásné sandály na nižším podpatku

Určitě by vám v botníku neměly chybět sandály, které se hodí jak ke kalhotám, tak k sukni. Takové jsou ty, které budou na rovné podrážce, nebo nízkém, např. dvoucentimetrovém podpatku. Nebojte se vybrat si zlatou barvu, decentněji pak působí nazouváky či sandály v barvě měděné. Jestliže jsou obě barvy pro vás příliš odvážné, investujte do „střízlivější“ béžové, černé nebo bílé, kdy jsou boty oživeny jen jedním páskem ve zlaté či bronzové, příp. stříbrné barvě. Oživení, které vám odlesky přinesou, je skutečně neuvěřitelné.

Procházky nebo rodinný výlet vs. obuv

Drtivá většina z nás se v létě vydává na menší či větší pochůzky městy, hrady, po parcích, na návštěvu přátel, rodiny… Ani v těchto situacích si nechceme pařit nohy v uzavřených teniskách nebo pohorkách. Je proto důležité mít v botníku i obuv, která bude pro nohu dostatečnou oporou, bude mít zdravou stélku, jež není z gumy a jiných nesavých materiálů, bude na noze dobře držet a přitom budou boty také hezké na pohled.

Naštěstí výrobci sportovní i kožené obuvi myslí na naše pohodlí, zdraví i požadavky na IN styl. V obchodech si můžete vybrat komfortní sportovní sandály, ať už máte rádi pestré barvy, ke všemu se hodící černou, rozdílné materiály… Mnohé obchody také nabízí akční nabídky, kdy k sandálům zdarma obdržíte sprej proti zápachu obuvi nebo sprej na lepší údržbu bot.

Sportu zdar!

I když se to možná nezdá, i při sportu můžete díky obuvi působit nádherně. Sportovní společnosti přináší ženám neuvěřitelně rozmanité barvy, tvary, kombinace materiálů atd., co se obuvi týče. K takřka jakékoli barvě oblečení se hodí boty v barvách duhy, přitom budete originální a veselá. Bílé tenisky jsou evergreenem na poli elegance i čistoty. Velmi hezky působí i námořnický styl, např. modré tenisky s bílými tkaničkami nebo přehozená kombinace. Mnohé udělá i zvolená podrážka, může být odpružená, děrovaná, vyšší, nízká, i ona dotvoří celkový vzhled boty.

Nebojte se koupit si boty „s jiskrou“. K mladým dívkám a ženám takové boty patří, starší ženy tím překvapí okolí, avšak mile překvapí, navíc si tím uberou pár let, budou působit mlaději, svěžeji, odvážněji a trendy. Tak rychle do obchodu, nebo na stránky eshopu a vyberte si obuv, která vás rozzáří, ať už si obléknete cokoli.

Comments are closed.

Scroll To Top