Neděle, 3. března , 2024

Chodit jako bezdomovec je moderní

Když generace našich babiček vidí někoho s dírou na nohavicích, tak by je nejraději zašily anebo by aspoň koupily vhodnou nášivku, která by díru schovala. Tehdy to byla ostuda, ale dnes je moderní chodit s kalhoty, které jsou roztrhané.

Unsplash / Pixabay

Kalhoty s dírou

Pokud doma nemáte žádné roztrhané kalhoty, tak honem běžte do obchodu, protože právě tyto kalhoty budou pro letošní jaro top. Každopádně budou obchody plné variant a střihů těchto kalhot a vy byste si měli vybrat takové, které vám budou slušet, sedět a vy se v nich budete cítit pohodlně, a zároveň abyste opravdu zazářila.

Souměrnost není moderní

Přestože najdete mnoho modelů, které jsou potrhané jen jednoduše a na obou stranách stejně, tak se jim vyhněte, protože tato souměrnost není ani slušivá ani moderní. Mnohdy to působí tak, že jste spadli z kola a udělala se vám díra na kalhotách, tak jste tu samou udělali na druhé straně. Samozřejmě, že je pravidlem, že čím více jsou kalhoty roztrhané, tím více se ukážete okolí, že jste neznalcem módy. Každopádně záleží také na tom, jak jsou díry udělány, protože musí být vidět, že jste si je nevytvořili sami, proto je dobré kupovat si kvalitnější rifle, na kterých jsou díry opravdu věrohodné.

Díry v každé barvě

Nejčastěji se setkáte s dírou na modrých kalhotách, které sice mohou mít různé odstíny, ale mnohým se od sebe neliší. Avšak nemusíte se upnout pouze na tuto jednu barvu. Dobře také vypadají šedé kalhoty s dírou a dokonce jsou velmi krásné a svěží kalhoty bílé barvy. Pokud se nebojíte odvázat, rozhodně si jedny takové pořiďte i do svého šatníku, protože tyto barvy mnohým ženám pomohou.

Krásné a praktické

Kalhoty s dírou nejsou jen krásné a moderní, ale jsou také velmi praktickým prvkem vašeho šatníku, zejména v létě. Protože díky dírám jsou tyto kalhoty vzdušné, takže i v létě se v nich budete cítit dobře. A hlavně jsou takovým univerzálem, protože je můžete jednoduše kombinovat s mnoha prvky, ať už chcete mít elegantní či sportovní, vždy můžete využít těchto kalhot.

Jak tyto kalhoty správně zkombinovat?

Kombinace roztrhaných kalhot s ostatními prvky je velmi jednoduchá, protože si teoreticky můžete na sebe obléct téměř cokoliv a stále budete svěží a moderní. Avšak velmi vhodné jsou bíle košile, které jsou takovým kontrastem k dírám. Rozhodně nesáhnete vedle, když k těmto kalhotám zvolíte kožené bundy, pak ale nebudete za něžnou ženu, ale za pěknou drsňačku. Také obuv může být velmi rozmanitá, záleží na tom, co bude tvořit vrch. Velice pěkně vypadá, když si k těmto kalhotám dáte lodičky či baleríny, protože i to je lehký kontrast. Ale stejně tak ničemu neublížíte, když zvolíte sportovní tenisky. Takže možností máte opravdu hodně, a proto se vyplatí mít tyto kalhoty v šatníku.

Nemít roztrhané kalhoty v šatníku je hřích, tak pokud je nemáte, hned to napravte, budou se vám na jaře i v létě velmi hodit.

Comments are closed.

Scroll To Top