Úterý, 30. května , 2023

Moderní a nadčasová díky pouzdrové sukni

Pouzdrová sukně je poměrně starý moderní návrh, avšak stále trendy. Už se nám blíží dny, kdy si můžeme dovolit vystřídat kalhoty a konečně se obléct do sukní, a právě sukně pouzdrového typu by neměla chybět v žádném šatníku.

Neutrální i barevná, mějte je obě!

Většina žen, které vlastní sukně pouzdrového střihu, mají spíše jednoduché a neutrální barvy, jako je černá, šedá a bílá. Tato volba je rozhodně správná, zejména teď na jaro, protože lze s nimi dobře kombinovat a experimentovat. Avšak až přijde léto, tak byste k těmto sukním měli přidat i trochu života, tedy barvy a veselost. Rozhodně se nevyhýbejte květovaným či orientálním vzorům a podobně, které vás v létě dokonale osvěží.

Když chceme být elegantní

Pouzdrová sukně má mnoho výhod a jednou z nich je, že se z ní dá vyrobit velmi elegantní oblečení. Stačí, když si k ní dáte tenký top, který zasoukáte dovnitř sukně, vytvoříte pomyslné šaty a ženy se štíhlou postavou jen světu ukážou, že se nemají za co stydět. Stejně tak můžete k sukni vzít elegantní košili, která spíše připomíná vzhled sekretářky, avšak stále zůstanete elegantní, rozhodně se nemusíte bát vzít si i většinou košili, jako některé ženy inspirují s mužskými košilemi, které při úzké sukni vytvářejí dokonalý a trendy kontrast. Samozřejmě, že k eleganci patří střevíčky, takže klidně lodičky či páskované boty, ale rozhodně na podpatku.

K eleganci doplníme patřičné doplňky

Vzhledem k tomu, že sukně je přímo na tělo, tedy velmi úzké, nemusíme se bát ozdobit si vrchní část těla. A proto krásně vypadá, když k této sukni dáte velký výrazný náhrdelník. Doladíte tak tím to, že sukně je útlá. Naopak je to u kabelky, protože velká kabelka nemusí působit moc vzhledně, a tak je lepší volit spíše menší psaníčka či drobné kabelky na řetízku, což je v létě i pohodlné.

A teďka změna, chceme něco sportovního

Je úžasné, jak si s touto sukní můžete hrát. Jednou je z vás elegantní sekretářka a po druhé jí klidně můžete vyladit do sportovního stylu. Stačí, když k sukni dáte sportovní tričko s nápisem či nějaký krátký top a hned ze sukně pouzdrového střihu bude krásně sportovní móda. Navíc když ke všemu přidáte ještě krosky, nebude to mít chybu. A pokud takto vyrazíte do ulic, rozhodně se po vás budou všichni ohlížet a závidět vám, že se umíte odvázat a přitom zůstat trendy.

Pokud je zima, zapomeňte na sako

Pravdou je, že jarní ráno ještě mohou být chladnější, a tak ženy nemohou vyjít jen v sukni a tričku či košili, a proto silně přemýšlejí, co si k této sukni ještě oblečou. V podstatě je to téměř jedno, protože tato sukně se velice dobře kombinuje, avšak v každém případě se vyhněte útlému saku, které je přímo na tělo, protože s úzkou sukní by to rozhodně nevypadalo dobře. Naopak byste působila spíše jako udušená, a tak raději zvolte pončo či kabát křivého střihu. Velmi dobře také vypadá kombinace pouzdrové sukně a trenčkotu, avšak záleží jen na vás, do jakého stylu se sladíte.

Pouzdrové sukně jsou skvělé, tak koukejte, aby chyběly ve vašem šatníku!

Comments are closed.

Scroll To Top