Pondělí, 5. června , 2023

Nová jímka je vám dostupná kdekoli v Čechách i na Moravě

Máte chatu, chalupu, dům či jinou nemovitost, u které potřebujete vyřešit místo pro odtok odpadu? Výborným řešením je betonová jímka neboli žumpa. Kvalitně zhotovená žumpa vám bude sloužit po mnoho let, aniž byste o ni museli pečovat. Jde o levné a jednoduché řešení, které splní požadavky každého zájemce.

Jímky s objemem, který vám postačí

Velkou výhodu mají betonové jímky Hradec Králové v tom, že jsou vyráběny ve velikosti o objemu do 12 metrů krychlových, ale lze je jednoduše propojovat, takže potřebujete-li skutečně velkou jímku, řešení je nasnadě.

Využití mají ale i jiné. Hodí se k zachytávání dešťové vody, kterou můžete využít k zalévání zahrádky, truhlíků, také na splachování toalety nebo dokonce na praní. Díky jejímu PH se v ní prádlo vypere mnohem lépe než ve vodě kohoutkové. Jímky na dešťovou vodu jsou u nás čím dál oblíbenější jak kvůli suchům, tak kvůli jejich zapuštění do země a nepřekážení.

Využít se dají i jako sklep. Spojíte dvě, tři jímky v jednu velkou a získáte prostorný sklep na uskladnění úrody.

Kde kvalitní betonové jímky poptávat

Již mnoho let vyrábí pevné, kvalitní, odolné betonové jímky společnost DobreZumpy.cz. Její jímky jsou certifkovány a k výrobě používá jen špičkový vyztužený beton. Jímky tak odolají a vydrží po mnoho let. Prefabrikovaná jímka je ošetřena speciální penetrací. Jestliže budete potřebovat zvýšit odolnost a pevnost jímky, lze zvýšit zesílení vrchní desky, čímž se zvýší její nosnost a odolnost vůči zemním tlakům.

Jímku vám nejen vyrobí, ale i doveze kdekoli si budete přát. Lze je instalovat na místa s různými typy zeminy, nemusíte se bát, že to nepůjde. Vy jen připravíte stavební jámu a společnost ji hezky „usadí“. Montáž jímky za pomoci těžké techniky je v ceně, zaplatit si budete muset jen dopravu. Aktuálně jsou jímky k dostání za akční ceny, je ideální příležitost k jejich výhodnému nákupu.

Zakoupit si můžete i bohaté příslušenství, jako např. litinový poklop, betonový komín, průjezdovou desku, měřič hladiny kapaliny.

Obraťte se s důvěrou na DobreZumpy.cz a vyřešte problém s odpadní vodou. Anebo si z betonových jímek vybudujte dostatečně velký sklep.

Comments are closed.

Scroll To Top