Čtvrtek, 9. února , 2023

Jak mít kvalitu vody pod kontrolou? Řešení nabízí ionizace vody

Voda má na náš organismus větší vliv, než bychom si mysleli. Jak mít její kvalitu pod kontrolou? Někdo vidí řešení v kupování předražené balené vody, problém je ale v tom, že nevíte, jestli byla správně skladována. Oproti tomu kohoutková voda se vyznačuje poměrně dobrou kvalitou, ale i té je možné ještě napomoci a předejít tak nebezpečnému, pozvolnému překyselování organismu.

Zásaditá versus kyselá voda

Zásaditá neboli alkalická voda je bohatá na antioxidanty, které chrání buňky před předčasným stárnutím a také náchylností k nejrůznějším onemocněním. Díky vyšší hladině kyslíku také přispívá k duševní svěžesti.

I kyselá voda však skýtá mnoho možných způsobů použití, například jako kloktadlo při zánětu horních cest dýchacích, jako dezinfekce, při léčbě plísní na rukou a nohou apod.

Výroba kvalitní vody svépomocí

V mnoha rodinách už zdomácněly takzvané ionizační přístroje, díky nimž lze snadno získat zásaditou, kyselou nebo neutrální vodu pomocí elektrolýzy, a to přímo z kohoutkové vody nebo vody z vlastní studny. Ovšem ionizační přístroje toho umí mnohem více, zbavují vodu nejrůznějších škodlivin, dále také chlóru, těžkých kovů a dusičnanů.

Jednoduché řešení pro přípravu kvalitní vody nabízí přenosná ionizační láhev. Ta musí být vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, konkrétně borosilikátového skla, které je mimořádně odolné. Ionizační láhev upravuje vodu pomocí rychlé elektrolýzy. Výsledkem je voda obohacená o molekuly vodíku, které v lidském organismu fungují jako silné antioxidanty. Láhev se nabíjí stejně jako mobil. Více o možnostech ionizace vody se dozvíte na https://pristrojeprozdravi.cz/ionizace-vody. Přesvědčte se, že celý proces je velmi jednoduchý.

Comments are closed.

Scroll To Top