Úterý, 5. března , 2024

Maturuj bez matematiky na soukromé střední škole

Žádného z nás to nemine, může to být otrava, ale nevyhneme se tomu. Řeč je o výběru střední školy. Pokud nepatříte k těm, kteří milují matematiku, ale máte nadání třeba na mateřský český jazyk, jistě vás zaujme studijní obor Multimediální tvorba.

První velké životní rozhodnutí, které ovlivní další osudy budoucí generace. Správný a adekvátní výběr střední školy může mladého člověka významně přiblížit pozdější úspěšné kariéře, ale nesprávný výběr může mít naprosto opačný výsledek. Volte školu dle vaší zručnosti a koníčků.

Studium Multimediální tvorba

Je zřejmé, že již odmalička sníme o nějakém povolání. Až budu velký, budu policista. Nebo až budu velká, budu zvěrolékařka. Jsou to sice jen dětské sny, které se mohou každou chvíli měnit, ale mohou to být ambice, které se nám v životě podaří naplnit. Rádi fotíte, či se zajímáte o design? Studium fotografie či studium designu? Chtěli byste studovat na škole, kde jsou jedny z předmětů digitální fotografie a animace i design dohromady? Střední škola cestovního ruchu nabízí studijní obor Multimediální tvorba, který vám otevře svou náruč.

Kromě zmíněných dvou předmětů zahrnuje výtvarnou tvorbu, tvorbu a správu webových stránek, multimediální technologii, dva cizí jazyky dle výběru a další předměty. Během studia se budete podílet se na tvorbě a realizaci vlastní skutečné a registrované cestovní kanceláře ARCUS. Skvělá příprava pro studium na VŠ se znalostí multimediálních nástrojů a technik. Studijní obor Multimediální tvorba je zárukou uplatnění budoucích programátorů, pracovníků v oblasti výroby tiskových materiálů a multimediálních výukových prezentací. Už jen zvládnout talentovou zkoušku na PC a zasednout do lavic, obor Multimediální tvorba.

Výhody s Multimediální tvorbou

Výhody studijního oboru Multimediální tvorby na pražské střední škole cestovního ruchu? Nový iPad mini ke studiu, výukové materiály na zabezpečené internetové aplikaci 24 hodin denně online, připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě Wifi a hlavně maturitní zkouška bez matematiky. Celoroční spolupráce s reklamními agenturami a cestovními kancelářemi, kde probíhají praxe žáků je jenom třešničkou na dortu.

Comments are closed.

Scroll To Top