Úterý, 5. března , 2024

Krátkodobá půjčka pomůže při nečekaném výpadku příjmů


Krátkodobé půjčky jsou nejsnadnějším způsobem, jak rychle získat potřebné finance. Nelze se proto divit, že jejich obliba vzrůstá.

Na krátkodobou půjčku dosáhne skoro každý

Výhodou krátkodobých půjček u nebankovních společností je, že jsou většinou dostupné i žadatelům, které banky odmítly. Proto jsou pro mnoho z nás často jediným možným řešením naléhavé situace. Nepřišla včas výplata a je nutné zaplatit složenky? Ve vyúčtování za energie se objevil nečekaně vysoký doplatek? Rozbila se pračka nebo je třeba pořídit dětem pomůcky do školy? Pokud víte, že budete moci řádně splácet, muže být právě pro vás krátkodobá půjčka tím nejlepším řešením.

Jaké jsou výhody online půjčky?

Hlavní výhodou, kterou přináší online půjčka, je rychlost získání financí. Klient má možnost podat žádost odkudkoli, stačí připojení k internetu. Peníze mu jsou bez zbytečných průtahů odeslány na účet ihned po schválení úvěru. Vše snadno vyřídíme z domova nebo z libovolného místa. Prostředky tak můžeme získat třeba i během dovolené.

Půjčka i pro klienty s nedostatečnou bonitou a záznamem v registru

O krátkodobou půjčku mohou požádat i ti, kdo nesplňují podmínky pro získání kontokorentu nebo běžného úvěru. Nebankovní instituce mají mírnější kritéria než banky a vycházejí vstříc i klientům, kteří právě dokončili studium, jsou v důchodu, na mateřské dovolené či na úřadu práce. A nezkoumají ani záznamy v registrech dlužníků.

Půjčka od Creditstar ve výši až 19 tisíc korun

S půjčkou od společnosti Creditstar lze získat téměř okamžitě částku až 19 tisíc korun. Klienti, kteří tuto možnost využijí poprvé, mají půjčku zcela zdarma, a pokud řádně splácí, uhradí společnosti Creditstar pouze jistinu. Splatnost půjčky online od Creditstar je 30 dní, což je obvykle dostatečné pro překlenutí naléhavé či tíživé situace.

 

Comments are closed.

Scroll To Top