Středa, 24. dubna , 2024

Krabičková dieta

Krabičková dieta všeobecně je velice rozšířená. Jídla jsou velice pestrá a hlavně ne každý den stejná.

Co to vlastně krabičková dieta je?

Pro ty, kteří nevědí, o čem zde mluvíme, tak krátké vysvětlení. Krabičková dieta je styl stravy, kdy je každému, kdo má zájem, odborníky připravena pestrá strava. Strava je v souladu se zdravím životním stylem. Hlavním výsledkem má být krásná postava a zdraví životní styl.

stevepb / Pixabay

Jak krabičková dieta funguje?

Pokud vás krabičková dieta zaujala a vy jste se rozhodli, že ji zkusíte, budete postupovat následovně. Poté, co narazíte na webových stránkách na kontakt v tomto případě na společnost, která zařizuje tuto možnost, vytočíte číslo a zajistíte si stravu. Je také možnost na internetových stránkách poslat e-mail k objednání krabičkové diety. Jídlo vám bude dováženo denně. Každý den tedy dostanete příděl pěti nutričně vyvážených porcí jídla a to kamkoli si určíte.

Pokud jste diabetik, nemusíte věšet hlavu. Strava je zajištěna i pro vás. Je ovšem vhodné, abyste se nejprve poradili se svým lékařem a zjistili, zda by vám to doporučit či nikoli. Není ovšem povinnost si objednat jídlo na celý den. Program se dělí na celodenní a odpolední, popřípadě pouze snídaně, oběd a večeře. Pokud jste zvolili celodenní program, bude vám dováženo již zmiňovaných 5 jídel – tedy snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře.

Pokud jste zvolili odpolední, pak bude vaší stravou – oběd, svačina, večeře. Je vhodné jídlo konzumovat v rozestupech po třech hodinách. Během dodržování krabičkových diet je také vhodné dostatečně pít. Doporučují se neperlivé a neslazené vody v množství 2 litrů denně. Samozřejmě si ráno můžete dát svůj oblíbený ovocný čaj, to není nic proti ničemu.

Na co se připravit, když si krabičkovou dietu zajištuji?

Je vždy dobré být perfektně překvapen, abyste u telefonu neproseděli celé odpoledne a nakonec nepokládali sluchátku s velikým oddychem. Rozmyslete si tedy dopředu, jaký program stravování budete požadovat (celodenní, odpolední, snídaně – oběd – večeře). Dále se vám zeptají na možné potraviny, které nejíte, popřípadě jste na ně alergický. Je to z důvodu, aby vám sestavili správný jídelníček. Pokud jste diabetik, tak to pochopitelně musíte říct.

Co dělat, když mi krabičková dieta nestačí?

Pokud i přes zajištěné celodenní jídlo máte hlad, je nejlepší zajít do obchodu a koupit si nějakou zeleninu. Je to pro vás to nejlepší, co můžete udělat. Pokud vás přepadla chuť na sladké a vy se toho pocitu nemůžete zbavit, pak není na škodu vzít si nějaký kousek ovoce.

Výhody krabičkových diet?

  • Nemusíte přemýšlet nad tím, zda jíte zdravé jídlo a kolik toho můžete sníst. Jídlo je vám připraveno profesionály a obsahuje pouze zdravé jídlo.
  • Nemusíte vstávat ráno dříve, abyste připravila oběd.
  • Jídlo je rozváženo vždy den předem v odpoledních hodinách. Tedy hned po případě jídla.

Comments are closed.

Scroll To Top