Neděle, 3. března , 2024

Kouzelný svět her

Sedíte na koberci se svým synkem a pomalu popojíždíte s modelem nákladního auta k postavenému domku s velkou stodolou. Zastavíte. Čeká před ním bílý kůň se žokejem, které máte odvést na další závod sezóny. Vítězný pohár je jistě nemine. A vás nezapomenutelný zážitek. Dětský svět bývá plný fantazie a příjemných chvil. Zastavte se na chvíli ve shonu všedních pracovních dní. Ponořte se do světa, kde je možné všechno, spolu s ním.imagehandler

Detailní zpracování

Kluci mají rádi reálné a propracované modely traktorů a aut. S nimi začíná to pravé dobrodružství! Německá značka Bruder takové skutečně vytváří už více jak 80 let. Hračky a modely Bruder patří k oblíbeným nejen mezi kluky. I tatínci se s nimi rádi navrací do chvil bezstarostného dětství. Modely Bruder jsou odolné. Děti si je často berou na pískoviště, kde s jejich pomocí budují třeba nová města. O radostné chvíle tak není nouze. Hračky jsou vhodné pro děti od 3 let, mini série pak dětem od 4 let. Nezapomíná se ani na nejmenší. Výrobní řadu RoadMax doporučují od věku 2 let a je také tomuto věku výrobně uzpůsobena použitím odolného materiálu.

Originální obrazce

A pokud počasí nedovolí trávit více volného času na dětském hřišti s pískovištěm, zkuste tvořit v teple domova. Třeba pomocí jedinečné a originální Geomag stavebnice. Tato stavebnice švýcarské výroby je vytvořena z magnetických tyček a poniklovaných kuliček. Z nich lze zhotovovat všelijaké objekty, různé tvary i originální obrazce. Rozvíjí tak zručnost. Děti mají úžasnou fantazii a vyrábějí tak skutečně nádherná dílka. Vyzkouší fyzikální zákony v praxi a zdokonalí si znalosti o magnetismu. Proto se stavebnice řady Geomag používají v některých školách jako zajímavé a neobvyklé školní pomůcky. Geomag Baby patří do rukou dětem od 10 měsíců, Geomag Kids pak věku od 3 let.

Comments are closed.

Scroll To Top