Pondělí, 24. Leden , 2022

Tag Archives: hračky

Jaké hračky věnovat klukům a jaké holkám, abyste jim udělali skutečně radost?

Vánoce se kvapem blíží, a tak rodiče, prarodiče, tety i další začínají přemýšlet, co svým nejmenším milovaným pořídí. Je samozřejmé, že musíme vybírat nejen podle pohlaví, ale i podle věku dětí. Určitě bychom měli zohlednit i to, co je baví, a co mají rádi. Cílíme na holčičky Drtivé většině holčiček udělá radost panenka, kočárek, plyšák oblíbené postavičky z pohádky, jednorožec, paletka ... Více »

Hračky, které děti zbožňují. Znáte je?

Všichni si přejeme dávat dětem takové hračky, se kterými si pohrají často, zabaví se na dlouho a nehodí danou věc do skříně, kde už zůstane. Samozřejmě, každé dítě může mít trochu jiné preference, ale zde jsou nápady na hračky, které většinu dětí skutečně náramně baví! Klučičí gang Drtivou většinu kluků potěšíte pistolí s pěnovými náboji. Jsou k dostání ve většině hračkářství a ... Více »

Kouzelný svět her

Sedíte na koberci se svým synkem a pomalu popojíždíte s modelem nákladního auta k postavenému domku s velkou stodolou. Zastavíte. Čeká před ním bílý kůň se žokejem, které máte odvést na další závod sezóny. Vítězný pohár je jistě nemine. A vás nezapomenutelný zážitek. Dětský svět bývá plný fantazie a příjemných chvil. Zastavte se na chvíli ve shonu všedních pracovních dní. ... Více »

Scroll To Top