Neděle, 3. března , 2024

Konec plastovým taškám! Pořiďte si textilní se stylovým motivem

taska_bila_bacha_kousu-700x700Jste zvyklí na pohodlí, že vám v každém supermarketu k nákupu dají igelitku? Ve většině obchodů už za ně dnes musíte platit. Tohle opatření se zavedlo z důvodu, aby lidé plastovými taškami tolik neplýtvali. Mělo je donutit nosit si do supermarketů tašky vlastní. Bohužel se ale moc nedaří a v popelnicích denně končí spousty igelitek, které se rozkládají stovky let. Co kdybyste pomohli tohle nešetrné chování k přírodě jednou provždy ukončit?

Alternativ k plastovým taškám je několik. Na nákup se můžete vydat s proutěným košíkem, starou dobrou síťovkou či látkovou taškou. Právě ty jsou v posledních letech velmi oblíbené. Snadno je složíte do kabelky, a navíc pomocí nich vyjádříte svůj styl nebo životní názor. Potisků je totiž k dispozici nespočet.

Zbavme se společně plastů

Textilní taška s potiskem má spoustu výhod. Lze ji používat dlouhá léta, dokud se neroztrhá či se úplně nesepere potisk. Proto je na místě nakoupit tam, kde jsou potisky kvalitní. Velký výběr motivů, které vydrží mnoho a mnoho vyprání, najdete na Lemurak.cz. Co byste řekli třeba na tašku s nápisem „Jak vás dneska můžu naštvat?“? Případně by vás víc potěšilo meme s nápisem „LOL“? Každý si vybere podle svého vkusu. A kdo ne, ten si může vymyslet úplně vlastní vzor. Buď zvolíte nějaký vtipný nápis, nebo třeba fotku, kousek slov své oblíbené písničky, kreslený obrázek stažený z internetu. Fantazii se meze nekladou, projevte svou kreativní duši.

Taška s potiskem je skvělý dárek

Jde také o velmi originální dárek. Hodí se nejen pro dámy, ale i pro pány – nakupovat chodíme všichni. Taška na nákup vás obdarovanému vždy připomene, obzvlášť když na ní zvěčníte třeba nějakou společnou vzpomínku.

Plátěné tašky se dnes prodávají i v mnohých obchodech s módou, spoustu jich najdete i na internetu. Klidně se inspirujte a vytvořte si nějakou svou originální. Chodit na nákup pak bude skoro radost.

Comments are closed.

Scroll To Top