Středa, 4. října , 2023

Kde seženete v Praze bydlení pro rodinu i jednotlivce?

Víte o tom, že oblast Horního Žižkova projde během následujících měsíců velkou revitalizací? Podívejte se, jaké možnosti se nyní nabízejí.

Bydlení pro rodinu v Praze?

Bydlení pro rodinu v Praze bude za pár měsíců splněným snem – poklidná část Horního Žižkova projde významnou revitalizací, kdy se promění v rezidenční i obchodní čtvrť. Přejete si moderní bydlení v centru naší metropole? Podívejte se včas na možnosti, které se nabízejí – v prodeji bude 342 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Vackov se stane ideálním místem pro komfortní městské bydlení, a to díky rezidenčnímu projektu sestávajícího z pěti objektů.

Byty pro jednotlivce uprostřed Prahy?

V samotném centru naší metropole právě vzniká unikátní projekt, jehož součástí se můžete stát i vy. Projekt Na Vackově nabídne dostatek prostorných a moderních bytů pro každého.­­ Přejete si byt s lodžií, balkónem, terasou nebo předzahrádkou? Pak si svůj vysněný byt zajistěte včas, termín dostavení objektů bude v rámci několika málo měsíců.

Architektonicky čisté řešení pěti budov nabízí asymetrické řešení a členitost každé z budov. Přejete si bydlet v centru, ale zároveň na klidném místě poblíž známých sadů? V tom případě je tato lokalita jako stvořená pro vaše budoucí bydlení!

Oblast Horního Žižkova

Lokalita Na Vackově již dlouho přímo volala po novém projektu, který by z nevyužívaného místa vykouzlil moderní zázemí pro residenční i obchodní aktivity, v souladu s vysokými nároky každého obyvatele metropole. Doslova na dosah ruky budete mít kulturní vyžití i veškerou další občanskou vybavenost. Strávíte v nově vznikajícím projektu pár let, nebo se stane vaším domovem pro celý život?

Co říkáte na nově vznikající projekt? Stanete se jeho šťastnými obyvateli i vy?

Comments are closed.

Scroll To Top