Neděle, 3. března , 2024

Každá sezóna žádá nové plavky! Už máte ty své?

Koupací období již před nějakou dobou začalo, ale spousta žen čeká s nákupem plavek na dobu těsně před dovolenou, nebo si chtějí ty loňské ještě pořádně užít a pak investovat do nových. Jestliže vybíráte taky, nebo jste již jedny zakoupila, ale dáte se klidně zlákat k nákupu dalších, nechte se inspirovat trendy pro léto 2014.

Nařasení a jemnost

Pro ženy, které mají rády jemnost, jednoduchost okořeněnou nějakou nenápadnou, ale účinnou maličkostí, jsou určeny plavky dvoudílné s nařaseným horním dílem. Prsa nenásilně zvětší a efektně řešené kalhotky zdůrazní boky bílým ozdobným lemem.

Po čem baží každá postava

Není snad na zemi žena, která by byla úplně spokojena se svou postavou. Pokud se vám stává, že máte dny, kdy si na sebe bez mrknutí oka oblečete jakékoli plavky, ale přijdou i dny, kdy chcete své nedokonalosti skrýt, ve vašem šatníku nesmí chybět plavky, které jsou evergreenem a nikdy nezestárnou: černé jednodílné plavky.

Dá se říct, že jde o stejnou klasiku, jako když máte ve skříni bílou halenku, černé kalhoty, nebo sako.

Černé jednodílné plavky sluší každé z nás a najdete-li takové, které budou nějak ozvláštněny, nebo budou mít na správných místech jemný proužek či plastické ohraničení, máte vyhráno. Potlačí faldíky, zeštíhlí pas a zpevní prsa. Potlačí faldíky, zeštíhlí pas a zpevní prsa. Právě takové nabízí e-shop se spodním prádlem, který najdete na webové adrese www.pekne-pradlo.cz.

Krásná exotika

Letošním hitem jsou i plavky inspirované exotikou. Máte-li rády pestrost, barvy a hravost, sáhněte po nich. Jsou zajímavé, upoutají pozornost dam i pánů a vy budete mít zaručeně plavky, které se líbí.

Barevná paleta je široká, najdete jak plavky laděné do zelena, hněda, tak i do dalších barev, např. modré, červené či oranžové.

Potěšující je i skutečnost, že plavky s potiskem palem, zvířat, peří, listů, trav… jsou v nabídce v módním provedení s prostřihy na bocích a zajímavě řešeným výstřihem, který je velmi sexy, zároveň ale neodhalí víc, než byste si přála.

Nemůžete-li se rozhodnout, poproste o pomoc vaši kamarádku, která se nebojí vás hezky zkritizovat. Právě ona vám nejlépe poradí a krásy vaší postavy podtrhnou ty nej plavky letní sezóny 2014.

Comments are closed.

Scroll To Top