Čtvrtek, 29. února , 2024

Jak poznáte, že vás muž chce

By: Linda

Milé dámy, většinou si toho nelze nevšimnout, protože muži, pokud chtějí ženu, dávají to dost jasně najevo. My ženy jsme v tomto směru rafinovanější a nedáváme to najevo až tolik, jako právě muži. Muži většinou na rozdíl od nás vysílají signály, které nelze přehlédnout.

Pokud o vás má muž zájem, tak se na sebe snaží strhnout pozornost a to jakýmkoliv způsobem. Někdy to dokáže udělat tak, aby byl celkem nenápadný, někdy to ale muži dost dobře přeženou a jsou spíše směšní, než aby zaujali. Někdy však poznáte mnohem více i když mlčí, než když něco řekne. Jeho výraz může mluvit za vše.

Pokud vidíte, že si vás prohlíží, usmívá se na vás a nespustí z vás oči, je jasné, že jste jej něčím zaujala. Jsou muži, kteří se s tím však nepářou a klidně za vámi přijdou s tím, že by rádi vaše telefonní číslo, nebo by si vás chtěli přidat do přátel na Facebooku. Popřípadě si k vám přisednou a chtějí vás na něco pozvat. Mají totiž pocit, že právě na ně čekáte a že vás vlastně přišli vysvobodit.

Setkat se ale můžete i s takovými muži, kteří o vás mají zájem, ale z jejich chování to nepoznáte a nevyčtete z něj vůbec nic. Může se také stát to, že pokud se s vámi dá muž do hovoru, tak je z toho trošku nervózní. Sahá si na uši, nebo si hladí obličej a může být i roztěkaný.

Velmi také záleží na tom, jak moc velké sebevědomí muž, který o vás má zájem, má. Pokud je to spíše nekňuba, pak při seznamování, nebo společné řeči, napáchá více škody, než užitku, což se ale někomu může zdát jako roztomilé a může se mu to líbit. Naopak mohou být muži, kteří jsou sebevědomí víc než dost a nabídnou vám ihned třeba tantrické milování. Tím vás ale také mohou snadno odradit, protože ne každému se vysoké sebevědomí líbí a ne každý o to stojí. U přehnaně sebevědomého muže, totiž můžeme mít pocit, že není až tak vzrušující a zajímavé poslouchat to, jak dobrý on je.

Comments are closed.

Scroll To Top