Úterý, 23. dubna , 2024

Hračky, které děti zbožňují. Znáte je?

Všichni si přejeme dávat dětem takové hračky, se kterými si pohrají často, zabaví se na dlouho a nehodí danou věc do skříně, kde už zůstane. Samozřejmě, každé dítě může mít trochu jiné preference, ale zde jsou nápady na hračky, které většinu dětí skutečně náramně baví!

Klučičí gang

Drtivou většinu kluků potěšíte pistolí s pěnovými náboji. Jsou k dostání ve většině hračkářství a jejich cena se pohybuje od pár set do cca 2 000 Kč. Záleží na šikovnosti této věcičky a příslušenství.

Další populární hračkou pro kluky je kovové auto. Něco jako bývaly dříve „angličáky“. Jsou k dostání v balení po jednom, třech, pěti, můžete vybrat modely osobních aut, nákladních, strojů na pole… Kluci tato kovová autíčka rádi sbírají a vyhrají si s nimi dlouhé hodiny.

Oblíbenou je často i patrová garáž. Do ní se dají zaparkovat menší autíčka, třeba ta kovová, ale často bývají auta již součástí garáže. Garáže bývají plastové nebo dřevěné, mohou mít výtah, točitý sjezd dolů a další vychytávky.

Kluci také rádi skládají a staví. U kluků od malých po velké bývá oblíbené Lego, které snadno vyberete právě díky označení věku na krabici. Pro velké kluky můžete zvolit např. model auta nebo motorky, bude určitě jásat.

Zaměřeno na holky

Co si budeme povídat, v něčem se holkám zavděčíte tak, jako klukům, ale většinou chtějí hračky hezky odlišné. Co však potěší holky i kluky jsou dětské kostýmy. Na maškarní bál nebo jen tak doma na hraní je děti velmi užijí. Holky princezny, oblíbené postavičky z pohádek, kluci Spidermana, Batmana a další postavy z komixů.

 

Každá holčička by měla mít doma svůj kočár a v něm velkou plačící panenku. Toto bývá snem každé holčičky, bohužel, ne každé se splní. Už jste ho splnili té vaší?

Chodící roztomilé štěňátko nebo jiné zvířátko bývá další oblíbenou hračkou dívek. Mohou se o něj starat, krmit jej, česat, chodit s ním na procházky, spát s ním v posteli, popovídat si s ním, když nikdo není doma.

Holky mají rády i parádění. Určitě jim uděláte radost paletou očních stínů, rtěnkou a lakem na nehty. Toto vše lze koupit jako sadu dětských líčidel, které jsou zdravotně nezávadné a snadno se smyjí, až budete chtít děvčátko očisti.

Česací hlava je také u holčiček velmi populární. Na ní se mohou naučit nespočet účesů, ale počítejte s tím, že pak budou možná chtít, abyste jim účesy dělali také.

Inspirovali jsme vás? Věřím, že si z těchto pár skvělých nápadů na dárky vyberete, ať už hledáte dárek pro holku či kluka.

 

Comments are closed.

Scroll To Top