Sobota, 13. dubna , 2024

Horoskop na rok 2014, jak to vidí astrolog Antonín Baudyš ml.

Horoskop patří mezi věci, které zajímají každého z nás. A to i ty největší zatvrzelce, kteří tvrdí, že na ně nevěří. Vždyť není nic špatného na tom, znát to, co nás má v určitém roce čekat. Pojďme se tedy podívat, jaký bude rok 2014 podle astrologa Baudyše.

Kdo je to Antonín Baudyš mladší?

Je to syn bývalého ministra obrany Antonína Baudyše. Vystudoval filosofii a astrologii na Mnichovské univerzitě. Zabývá se sestavováním horoskopů a astrologií. Patří mezi přední české astrology s velkou úspěšností předpovědí horoskopů.

Zajímá Vás horoskop na rok 2014 Baudyš? V článku Vám přineseme informace o tom, co Vás podle něj čeká.

Horoskop na rok 2014 – Baudyš

Jak se nám v nadcházejícím roce povede ve vztazích? Bude v popředí naší pozornosti rodinný život, nebo nás zcela pohltí práce a koníčky? To všechno prozradí hvězdy. Horoskop na rok 2014 sestavil Antonín Baudyš.

Dle něj vstupujeme do roku, vůči kterému po dlouhé době nemáme žádná speciální očekávání. Mnohá z nich totiž už vzala za své, aniž by se dočkala naplnění. Čím dál lépe dokážeme přijímat skutečnost. Umíme oceňovat, co už jsme od života získali a vítat vše, co k nám přichází. Očekávání, která v nás přesto stále zůstávají, jsou pak spíš zdrojem různých forem zklamání než hnacím motorem.

Naprosto stěžejní v horoskopu na rok 2014 je pochopení, že my neřídíme život, ale život řídí nás. Nezbývá nám nic jiného, než se s tím smířit a přijmout to. Toto je velkým aktem pokory a odvahy zároveň. Láska k životu nás vede k tomu, abychom jej přijímali.

Každé znamení bude celým rokem 2014 provázet heslo: Žít s radostí. Vzpomeňte si na něj každé ráno, pomůže vám vykročit vstříc novému dni.

Závěrem se dá říci, že dle horoskopu na rok 2014 nás čeká rok zkoušek. Občas budeme muset projevit odvahu a pokoru. Jinak je předpověď celkem příznivá.

Comments are closed.

Scroll To Top