Sobota, 13. dubna , 2024

Ve znamení Kozoroha

capricorn-2542608_1280

 

Toto zemité znamení zvěrokruhu náleží lidem narozeným mezi 22. prosincem a 20. lednem. Znamení silně ovlivňuje planeta Saturn a jeho opačné znamení je Rak.

Pro Kozoroha je největším hnacím motorem touha po úspěchu a uznání. Někdy může být až přehnaně ambiciózní, ovšem jeho dovednost strategického myšlení umožňuje svému nositeli vše dotáhnout do zdárného cíle.

Kozorozi jsou považováni za negativní znamení a mají sklon k melancholickým náladám. Často se uzavírají sami do sebe, jsou ostýchaví, ale zároveň jsou to velice silné a spolehlivé osobnosti. Navenek můžou působit chladně a odtažitě, ale ve svém nitru jsou milující a něžná stvoření.

Cesta k srdci Kozoroha

Lidé narození ve znamení Kozoroha si kolem sebe staví pomyslnou zeď, protože se bojí zklamání. Do své bezpečné zóny nevpustí nikoho, kdo by svou vytrvalostí a láskou šetřil. Zaručená rada jak potěšit Kozoroha je zahrnout ho komplimenty, nebo obdarovat pěkným dárkem. Ocenění jejich osobnosti je pro ně velice důležité.

17579-1410396809

Darujte Kozorohům šperk šitý na míru podle měsíčního kamene vhodného právě pro ně. Největší výběr nalezneme jistě u opálu. Modrý opál se krásně vyjímá na prstenu z bílého zlata. Zato jednoduchý bílý perfektně doplňuje např. zlaté náušnice.

Další velmi oblíbený kámen je dozajista červený rubín. Působí velmi elegantně a vznešeně. Například spolu se safírem je velmi hojně nošen při plesové sezóně.

Dalším kamenem tohoto znamení je černý onyx, který vede Kozoroha k vytrvalosti. Černé perly pomáhají Kozorohům porozumět vlastní osobnosti. Zářivý modrozelený tyrkys podporuje tvořivost.

Krásný dárek bez drahých kamenů bude také velmi rozšířený stříbrný přívěsek znamení zvěrokruhu, který se vyrábí samozřejmě i z bílého a žlutého zlata. Většinou je na přívěsku ruční rytina, nebo může být prořezávaný.

Říká se, že cesta k srdci Kozoroha je trnitá, ale na jejím konci se ukrývá poklad, který stojí za objevení.

Comments are closed.

Scroll To Top