Sobota, 2. prosince , 2023

Firma na zážitky

Autor obrázku: Aaron „tango“ Tang

Rádi byste v létě zažili něco opravdu netradičního? Nechejte se inspirovat nabídkou společnosti Firma na zážitky! Z jejího nabídkového katalogu si vybere skutečně každý a nezáleží přitom, jestli se rádi ve svém volném čase necháte hýčkat nejrůznějšími masážemi, nebo jestli upřednostňujete chvíle adrenalinu a rádi si užíváte rychlou jízdu v nejrychlejších autech světa.

Vyzkoušejte Indoor Skydiving!

Neskutečné zážitky sebou přináší také v poslední době stále oblíbenější Indoor Skydiving. Tento adrenalinový sport si můžete díky Firmě na zážitky vychutnat s partnerem či kamarádkou v první Skydive Aréně v České republice. Při tomto zážitku se budete vznášet jako ptát a zkusíte si na vlastní kůži, jaké to je lítat při rychlosti 280 kilometrů za hodinu. Více informací na těchto webových stránkách www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving-pro-dva.

Blíží-li se narozeniny někoho z Vašich blízkých, můžete jim udělat radost koupí poukazu na některé ze zážitkových pobytů. Rájem výletů, sportování a romantických chvil jsou jižní Čechy. Víkend strávený v rodinném boutique garni hotelu v renesanční stavbě ze šestnáctého století v České Krumlově je ideálním místem pro dovolenou skutečně pro každého. Romantický pobyt si můžete užít také v Peci pod Sněžkou nebo v v Českém Ráji v Sychrově.

Pro milovníky Beskyd je připraven romantický víkend na Valašsku ve Velkých Karlovicích. Hotel Laterna ve Velkých Karlovicích nabízí příležitost k relaxaci i aktivní dovolené strávené v krásné přírodě Valašska. Nedaleko se nachází hotel Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness, které můžete během Vašeho pobytu na Valašsku rovněž navštívit.

Navštivte webové stránky a přesvědčte se sami, že letošní léto může být plné originálních nápadů nejen při indoor skydiving.

Comments are closed.

Scroll To Top