Úterý, 5. března , 2024

Dřevěné hračky Boikido potěší všechny děti

Pravidlo kdo si hraje, ten nezlobí, platí obzvláště u dětí. Je pravda, že pokud je více dětí pohromadě, tak hrozí to, že se o hračky budou prát, nebo si je navzájem brát a tak bude třeba zásah dospělého. Chcete-li dát svému dítěti opravdu výjimečné hračky, pak určitě zabodujete a uděláte své ratolesti radost, pokud mu koupíte dřevěné hračky Boikido. Ty jsou tu pro vaše děti od francouzských designérů a jsou skutečně nádherné. Vaše děti zaujmou a budou je bavit. Sortiment hraček je široký a je vhodný nejen pro batolata, ale i pro větší děti. Rozvíjí jednak fantazii a pak také jemnou motoriku, ale i kreativitu. Jsou samozřejmě zdravotně naprosto v pořádku a mají za sebou schválení nejpřísnějšími normami na zdravotní nezávadnosti.

Pořiďte svým dětem dřevěné hračky pro radost ze hry. Dřevěné hračky začali francouzští designéři navrhovat již v roce 2003. Díky tomu, že vsadili na přírodní materiál a jasné barvy s originálním designem, si děti tyto hračky okamžitě oblíbili. V nabídce jsou jak multifunkční stolky, které děti skutečně milují, tak i vozíky, odrážedla, chodítka, kostky, hudební nástroje a mnoho dalších. Najdete v ní skutečně vše, co děti milují a s čím si rádi hrají. Uvidíte, jakou radost vašim dětem těmito hračkami uděláte.

Hračky jsou šetrné k životnímu prostředí a díky tomu, že jsou vyráběny pod nejpřísnější kontrolou a splňují všechny mezinárodní bezpečnostní normy jsou použité materiály zcela bezpečné a netoxické. Hračky, které firma nabízí, jsou vhodné jak pro holčičky, tak i pro kluky. Jsou natírány vodou ředitelnými emulzními barvami a balí se do recyklovatelného papíru, který na sobě má potisk z rostlinných barev. Dřevo je ekologický materiál a je to materiál samozřejmě přírodní. Firma Boikido dostala prestižní označení pečetí Dr. Toy´s Alumni, které je udělováno pouze tvůrcům, těch nejkvalitnějších hraček.

 

Comments are closed.

Scroll To Top