Pondělí, 5. června , 2023

Co dělat, když se nesnesu s dětmi svého partnera

Řešíte co dělat, když se nesnesete s dětmi svého partnera? Máte pocit, že vám dělají jen naschvály a že nikdy nebudete mít klid, protože budete v hlavě mít zas to, že k vám opět přijdou a zkazí vám náladu a nejlépe i celý víkend? Nevíte jak tuto situaci s partnerem řešit, protože se bojíte toho, že bude na jejich straně a vy budete ta špatná? Kvůli dětem se totiž s partnerem můžete pořádně hádat a někdy kvůli nim může dojít i k rozchodu.

Co dělat, aby to tak nebylo a abyste nad jeho dětmi zvítězila?

Nemáte to vůbec jednoduché a určitě máte v hlavě spousty myšlenek. Vztek a bezmoc s vámi cloumají.

Můžete mít pocit, že děti vašeho muže jsou nevychované, nedokážou se ve společnosti chovat slušně, dělají jen nepořádek a jejich hlavním cílem je, vás pořádně naštvat. Pokud to doma svému muži řeknete, pak se můžete setkat s nepochopením, kdy si o vás bude myslet to, že jste si na jeho děti zasedla a že jsou to jen děti, tak jim přeci nebudeme bránit v rozvoji, ale vy to vidíte úplně jinak. Ráda byste, aby to vše dostalo nějaký řád a pokud jsou děti u vás, tak aby se chovaly slušně, nikoliv tak, abyste na to musela myslet ještě další týden a nervovat se, co zas přijde, až je budete mít opět vy na víkend.

Pokud váš muž stále nechápe, o co vám vlastně jde, snažte se mu to vysvětlit polopatě. Hlavně to řešte v klidu a vysvětlete mu, že by se takto chovat děti neměly a ať si vzpomene na své mládí, kdy on už by za takové chování dávno schytal pár pohlavků. Kdežto tady je to stále tolerováno a to není dobré ani pro děti, ani pro vás. Jejich chování jim totiž v budoucnu může být jen překážkou a mohou na ně doplatit. Řekněte svému muži, že pokud nebudou vychovaní, budou to mít v životě těžké, nebudou oblíbení v kolektivu a jejich výchova přeci musí mít nějaký řád.

Comments are closed.

Scroll To Top