Úterý, 23. dubna , 2024

Dlouhodobý test v reálných podmínkách

V případě, že mají lidé investovat větší částku do nějakého přístroje, téměř vždy jsou na vážkách. Ovšem po nějaké době si určitě sami začnete vyčítat, proč já jsem si to tehdy nekoupil. Ale problém je, že sami dopředu nevíte, jaké to bude, a proto jsou zde testy …bd7f01e4-335c-4a85-941e-046ac343fb1b-cs

Testy, které vám poradí rozhoupat se

Stále přemýšlíte, jestli je dobré investovat anebo si jen zakoupit něco levnějšího? Problém je v tom, že dokud si to nevyzkoušíte, tak sami nemůžete posoudit, zda je daný přístroj opravdu tak dokonalý, jak se o něm povídá. A proto jsou lidé, kteří si daný přístroj vypůjčí na delší dobu a otestuje ho za vás a poté o tom podají zprávu, abyste měli opravdu přehled, jestli tomu tak je, což je velká výhoda, protože vy víte, do čeho jdete.

Testujeme i Hylu

Jedním dlouhodobým testem si prošly i vodní vysavače Hyla, protože i to jsou poměrně drahé přístroje, do kterých se někteří bojí investovat. Každopádně lidé, kteří vysavač testovali, jej měli doma dostatečně dlouho, aby mohli zhodnotit veškeré funkce. Samozřejmě, že velká část testu byla zaměřena především na samotné vysávání, protože k tomu vysavač přece patří, ale i na další funkce, jako je multifunkčnost, čištění vzduchu, design či cena.

Vysává na jedničku

Co se týče hlavní funkce vysavače, tedy vysávání není zde nic, co by se dalo vytknout. Jednak musíme ocenit speciální vodní systém doplněn separátorem, protože díky němu pohltí veškerý prach a navíc žádný další do vzduchu nejde. Pokud doma máte ještě staré modely, u kterých jsou filtry, tak určitě při každém vysávání cítíte aspoň slabý zápach toho, jak se prach vrací zpátky. Minimálně, když potřebujete filtr vyčistit, tak se do vzduchu dostane velké množství prachu. U vodního vysavače Hyla to funguje jinak, při vysávání necítíte vůbec nic, protože vzduch čistíte od prachu a navíc se o žádný filtr starat nemusíte, protože se separátor čistí sám.

Hyla znamená více než vysavač

Samotná značka o sobě tvrdí, že vyrábí více, než vysavače a dlouhodobé testy to jen potvrdily. Nejedná se o pouhý vysavač, protože toho umí daleko více, než běžné vysavače. Kromě toho, že vám vysaje veškerý prach a vyčistí okolní vzduch, tak vám také pomůže se snadnou péči o domácí mazlíčky anebo si díky němu můžete ulehčit i mytí oken. Klidně se odtrhněte od práce, protože díky tomuto přístroje můžete i volně odpočívat u příjemné vůni. Takže využití se nabízí hned několik.hyla-vysavac-s-vodnim-filtrem

Design a cena také dostaly palec nahoru

Další věc, která se bodovala, byl vzhled a cena a i v této kategorii si vysavač Hyla vedl dobře. Jeho design je jednoduchý, ale čistý a nadčasový, takže jej můžeme považovat za opravdu moderní. Částka je sice poměrně vysoká, ale když si uvědomíte, že vám vysavač nahradí spoustu jiných domácích pomocníků a navíc má dlouhou životnost, tak je to adekvátní cena.

Jediné v čem vysavač neboduje

Jediné za to dostal vysavač méně bodů je hlučnost. Přestože se jedná o téměř kouzelný stroj, musely být mu strhnuty body za to, že je poměrně hlučný. Ovšem každý má své priority jinak nastaveny.  Je spousta lidí, kteří si ho koupí, protože toho umí opravdu mnoho a například alergickým lidem opravdu velmi pomůže.

Nic a nikdo není dokonalý, ovšem vodní vysavače Hyla mají k dokonalosti velice blízko.

Comments are closed.

Scroll To Top